آدیپوروش اقتباسی بر روی صفحه نمایش از حماسه هند است که حول محور پیروزی خوب بر شر می چرخد، سیف علی خان هنوز دوباره پا به نقش یک شرور بزرگتر از زندگی خواهد گذاشت.

Saif Ali Khan and Om Raut

سیف علی خان و اوم راوت

ماه ها پس از آزادی تنهاجی: جنگجوی خوانده نشده، سیف علی خان و کارگردان اوم راوت همگی قرار است دوباره در آدیپوروش که یک حماسه دوره ای است، متحد شوند. این فیلم که پرابهاس نیز بازی می کند، خان را خواهد دید که نقش یک شرور تهدیدآمینگ دیگر را که کشنده و وحشیانه است، همه در یک زمان مقاله می کند.

Tanhaji: The Unsung Warrior, that hit the screens early this year, went to win rave reviews and became the biggest grossing film of 2020. این فیلم در بیش از عظیم Rs 250 کرور در دفتر جعبه raked. به تصویر کشیدن خان از طاق نمسیس تانجی مالوزار، اودیبان سینگ راتور، تحسین گسترده ای از منتقدان، مخاطبان و خودی های صنعت دریافت کرد.

این بازیگر که در طول سال ها علامتی برای خود به عنوان مجری همه کاره ساخته است، در حال حاضر مته خود را در شخصیت هایی با سایه های متعدد خاکستری ثابت کرده است. او تحسین ها و جوایز زیادی را به عنوان لانگدا تایاگی، آنتاگونیست اهل کشور قلب هند، در اومکارای ویشال بهاردواج به دست آورد. و در حال حاضر با آدیپوروش، که اقتباسی بر روی صفحه نمایش از حماسه هند است که حول محور پیروزی خوب بر شر می چرخد، خان هنوز دوباره پا به نقش یک شرور بزرگتر از زندگی خواهد گذاشت.

با پیوستن دوباره نواب بالیوود و راوت به هم، تماشای اینکه آیا تاریخ تکرار خواهد شد، جالب خواهد بود. این فیلم همچنین شاهد گرد هم آمدن خان، راوت و تهیه کننده بهوشان کومار پس از تنهاجی: جنگجوی اونسونگ خواهد بود. با انتظارات بلندی بزرگ، به نظر می رسد مانند بازیگر با استعداد است همه مجموعه ای برای ضربه ترفند کلاه با opus مگنوم، Adipurush.

در یک یادداشت مرتبط، آدیپوروش دو زبانه به زبان هندی و تلوگو تیرباران خواهد شد. اسراف سه بعد با فیلم دوبله شده در تامیل، مالایالام، کانادا و چند زبان خارجی دیگر اکران هومونگوس خواهد داشت. این فیلم که توسط بوشان کومار، کریشان کومار، اوم راوت، پراساد سوتار و راجش نایر تهیه شده است، در حال حاضر در مرحله پیش تولید قرار دارد و انتظار می رود در سال ۲۰۲۱ به طبقه ها برود و با اکران عظیم در سال ۲۰۲۲ به مارکی ضربه بزند.

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار