“ایمنی می آید می گوید:” آکشی کومار به عنوان Sooryavanshi می ایستد به تعویق افتاد!

‘ایمنی’ می گوید: Akshay Kumar خود را به عنوان Sooryavanshi می ایستد به تعویق افتاد! – سرگرمی

به روز شده: May 12, 2020, 19:37 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

بسیاری که گفته شد در مورد تاریخ انتشار Sooryavanshi و در حال حاضر منجر مرد Akshay Kumar گرفته شده به حساب توییتر خود را به تایید این اخبار در پی شیوع کروناویروس!

Picture Courtesy: Official YouTube Page/Reliance Entertainment

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: رسمی صفحه یوتیوب/تکیه سرگرمی

بسیاری که گفته شد در مورد تاریخ انتشار Sooryavanshi و در حال حاضر منجر مرد Akshay Kumar گرفته شده به حساب توییتر خود را به تایید این اخبار در پی شیوع کروناویروس! به این دلیل مناسب است و کاملا صحیح داده قدر از این فیلم است. برای uninitiated, دهلی نو, وزیر, Arvind Kejriwal, دستور داد تا در تمام مدارس و سالن سینما در تهران بسته می شود تا 31 مارس پس از تهدید این ویروس بوده و بلندی زیادی است.

و در حال حاضر کومار در نظر گرفتن به حساب توییتر خود نوشته است, توجه داشته باشید برای تمام طرفداران خود را و گفت که ایمنی خود را می آید برای اولین بار. او نوشته است که Sooryavanshi یک تجربه آنها ایجاد کرده اند برای ما با بیش از یک سال از کار سخت و فداکاری. او همچنین اضافه کرد که آنها تصمیم گرفته اند برای به تعویق انداختن انتشار این فیلم در ذهن حفظ سلامت و ایمنی از مخاطبان است.

نگاهی به حق در اینجا:

نه تنها این, اما وجود دارد نیز گزارش می دهد که نشان می دهد که تاریخ انتشار برخی از عمده بالیوود مانند 83, Laxmmi بمب و Radhe: شما بیشتر می خواستم داداش. اما هیچ تایید رسمی توسط سازندگان ساخته شده تا به حال. و تا آنجا که Sooryavanshi نگران است امیدواریم که ما می توانید به تماشای این فیلم را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im