خرید رپورتاژ

سادک 2 خواننده لیزا بوز تست COVID-19 مثبت – سرگرمی

تاریخ انتشار: 07 سپتامبر, 2020 17:43 IST | IANS | دهلی نو

لیزا بوز که به تازگی صدای خود را در سادک ۲ ماهش بهات عدس کرده است، آزمایش مثبتی برای COVID-19 انجام داده است.

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Leena Bose

تصویر حسن نیت ارائه میدهد : حساب رسمی اینستاگرام / Leena بوز

بودینگ بالیوود خواننده لیزا بوز آزمایش مثبتی برای کاوید-۱۹ انجام داده است. لیزا به تازگی در اخبار برای آهنگ ضربه عاشقانه خود را Tum se سلام بوده است، که او با آنکیت تیواری برای ساداک 2 خواند.

این خواننده که با IANS صحبت می کرد تأیید کرد که با ویروس کرونا قرارداد داشته است و افزود که در حال حاضر در کلکته تحت قرنطینه خانگی قرار دارد.

«به تازگی آهنگم منتشر شد و به دنبال اقدامات احتیاطی مناسب از زادگاهم کلکته مصاحبه می کردم. متاسفانه یک روز به خانه آمدم و حالم خوب نبود. فکر می کردم فقط چیز ویروسی است و استراحت کردم، اما بعد از چند روز تب داشتم. من در آزمون کاوید-۱۹ شرکت کردم و نتایج مثبت بود.»

وی می گوید: «گزارش ها دو روز پیش منتشر شد و از آن زمان در طبقه بالای خانه مان در انزوای کامل قرار دارم. من سبک و سالم می خورم و البته دارو مصرف می کنم.»

وی افزود: اعضای خانواده من نیز فقط برای اینکه در سمت امن باشند، تحت آزمایش کوید-19 قرار خواهند گرفت.

او می گوید: «مبارزه با این بیماری کار ساده ای نیست. هنگامی که دمای بدن بالا می رود احساس می کند که شما در زیر خورشید ایستاده هستید. نميتونم زياد حرف بزنم . خیلی آزاردهنده است– سردرد، تب، سرفه، سرد و چه چیزی نه. من سعی می کنم استراحت کنم.» لیزا در میان گذاشت.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

ثبت نام برای تمام آخرین اخبار، گالری های بالا و فیلم های روند از Mid-day.com

اشتراک

بارگذاری…

تست راننده سارا علی خان مثبت برای COVID-19

[محتوای جاسازی شده]

بارگذاری…

loading image
این وب سایت با استفاده از کوکی و یا فن آوری های مشابه، به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی. با ادامه استفاده از وب سایت ما، شما با سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی ما موافقت می کنید. باشه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im