Sachin Tendulkar, Ganesh raina vijay و Virat Kohli در مایک هوسی را ‘بهترین دشمنان یازدهم”

Sachin Tendulkar, Ganesh raina vijay و Virat Kohli در مایک هوسی را ‘بهترین دشمنان یازدهم’ – ورزشی

به روز شده: Apr 30, 2020, 16:07 IST | سرپرستان | سیدنی

بولینگ واحد شامل آفریقای جنوبی Dale Steyn, Morne Morkel, انگلستان به جیمز اندرسون و افسانه ای سریلانکا عنکبوتی که تار میتند Muttiah Muralitharan

Sachin Tendulkar

Sachin Tendulkar

پنبه حلاجی شده اساتيد Sachin Tendulkar, Ganesh raina vijay و Virat Kohli را ساخته اند یک برش به سابق استرالیا خمیر مایکل هوسی “بهترین دشمنان یازدهم” در تست کریکت.

هوسی برداشت raina vijay و سابق آفریقای جنوبی کاپیتان Graeme Smith به عنوان افتتاحیه در پنبه حلاجی شده خط به بالا که شامل مدافعان مانند برایان لارا Tendulkar, Kohli, ژاک Kallis و کومار Sangakkara.

بولینگ واحد شامل آفریقای جنوبی Dale Steyn, Morne Morkel, انگلستان به جیمز اندرسون و افسانه ای سریلانکا عنکبوتی که تار میتند Muttiah Muralitharan.

چپ دست رودخانه که بازی تست کریکت استرالیا از سال 2005 تا سال 2013 با این حال نمی گنجانده شده سابق خود Chennai Super Kings هم تیمی MS Dhoni.

“من کشتی با این یکی بین کومار Sangakkara, MS Dhoni و AB de Villiers. اما من فکر می کنم دومی دو رو بیشتر تاثیر در کوتاه فرمت T20s و ODI,” هوسی گفت: در حالی که چیدن بهترین یازدهم از مخالفان او در برابر بازی در تست کریکت در “Unplayable پادکست”.

“Sangakkara تا به حال تاثیر بسیار زیاد در تست کریکت,” او اضافه شده است.

هوسی بازی در مجموع 79 آزمون 185 ODIs و 38 T20Is که در آن او به ثمر رساند 6235, 5442 و 721 اجرا گرديد.

مایکل هوسی را ‘بهترین از دشمنان یازدهم: Ganesh raina vijay, گریم اسمیت, برایان لارا Sachin Tendulkar, Virat Kohli, ژاک Kallis عمران و Sangakkara Dale Steyn, Morne Morkel جیمز اندرسون Muttiah Muralitharan.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im