Sachin Tendulkar مردم را به ماندن در خانه برای مبارزه با کروناویروس

Sachin Tendulkar مردم را به ماندن در خانه برای مبارزه با کروناویروس – ورزشی

به روز شده: May 25, 2020, 15:02 IST | ANI | بمبئی

پس از مودی درخواست های سابق و حال حاضر تیم کریکت خواست طرفداران خود را به تبعیت از 21 روز ملی مستند

 Sachin Tendulkar

Sachin Tendulkar

سابق کریکت هند Sachin Tendulkar به خواست مردم به ماندن در خانه در نظر COVID-19 شیوع و گفت که این کار ساده می تواند نجات جان میلیون ها نفر.

Tendulkar به توییتر گرفت به نوشتن: “چیزهای کوچک و ساده هستند و اغلب سخت ترین چرا که آنها نیاز به سازگار نظم و انضباط & تعیین. Hon’ble PM @narendramodi او خواسته است ما را به #StayHomeStaySafe برای 21 روز. این کار ساده می تواند به نجات جان میلیون ها نفر. بیایید همه متحد در این جنگ علیه #COVID19.”

پیشتر در روز سه شنبه نخست وزیر نارندرا مودی گفت که در مجموع در سراسر کشور مستند خواهد بود در محل به مدت سه هفته.

“با در نظر گرفتن وضعیت کنونی کشور در کل مستند را در محل برای 21 روز — سه هفته” گفت: نخست وزیر مودی در طول دوم آدرس به ملت است.”آن است که یک نوع حکومت نظامی” او گفت:.

نخست وزیر گفت: “اگر ما قادر به مدیریت آینده 21 روز (از در سراسر کشور کامل مستند) ما را عقب رانده شود از 21 سال است.”

پس از مودی درخواست های سابق و حال حاضر تیم کریکت خواست طرفداران خود را به تبعیت از 21 روز ملی مستند.

“ما باید عاقلانه عمل برای این 21 روز برای اطمینان از خوب بودن ما و تمام ملت. اجازه دهید همه ما انجام بخشی از ما ماندن در خانه امن ماندن و حفاظت از بهداشت و در آینده از ما خانواده و دوستان. ما بیرون آمدن از این قوی تر است. #StayHomeIndia #JaiHind,” Jasprit Bumrah توییتی.

Virender Shewag گفت: بعد از 21 روز بسیار مهم در تاریخ ملت ما است.

“این 21 روز بسیار مهم در تاریخ ملت ما و هر یک از ما می تواند بازی بخشی از ما فقط ماندن در خانه های ما و حفظ فاصله از مردم است. لطفا پایبندی به آن شدت و ما باید غلبه بر این به زودی #CoronavirusLockdown,” raina vijay نوشت.

در حالی که VVS Laxman گفت: “اجتماعی فاصله بسیار حیاتی برای هر و هر کس از ما به دنبال برای بعد از 21 روز. لطفا ماندن در خانه و شستن دست های خود را به طور منظم و اجازه دهید شکستن زنجیره ای. لطفا وحشت نکنید در مورد ملزومات مرکزی و دولت های ایالتی خواهد اطمینان حاصل کند. #IndiaFightsCorona.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>