خرید رپورتاژ

Sachin Tendulkar نشان می دهد جالب McGrath حکایت از ’99 آدلاید آزمون – ورزشی

به روز شده: Apr 29, 2020, 16:08 IST | سرپرستان | دهلی نو

استاد بلستر’ توضیح داد که چگونه او اول باقی مانده است آرام و بیمار زمانی که McGrath شد در جریان کامل اما قطع سست صبح روز بعد و تحت فشار قرار دادن پشت در کاسه

Sachin Tendulkar and Glenn McGrath

Sachin Tendulkar و گلن مک گراث

سابق هند کریکت Sachin Tendulkar صحبت در مورد یک داستان جالب از سال 1999 آدلاید آزمون های سابق استرالیا بادپا گلن مک گراث. Tendulkar نشان داد که او چگونه موفق به برنده شدن در یک بازی شطرنج در این زمینه در برابر بازیکن از McGrath کیفیت.

استاد بلستر’ توضیح داد که چگونه او اول باقی مانده است آرام و بیمار زمانی که McGrath شد در جریان کامل اما قطع سست صبح روز بعد و تحت فشار قرار دادن پشت در کاسه.

“در سال 1999 اولین بازی ما در آدلاید… نوبت اول وجود دارد به سختی 40 دقیقه در روز بازی. گلن مک گراث می آید و کاسه پنج یا شش قبل از ازدواج اور به من” Tendulkar گفت: ستاره های ورزشی در طول یک چت تصویری بود که توییتی توسط BCCI.

“بود که استراتژی خود را… ‘بیایید نا امید Sachin. 70 درصد از توپ باید به (جدا حافظ) آدم Gilchrist و 10 درصد به خفاش خود را. اگر او بازی می کند یا تعقیب تحویل در خارج خارج از بیخ و بن ما را موفق’.

“بنابراین من نگه داشته و ترک به عنوان بسیاری از تحویل به عنوان امکان پذیر است. وجود دارد برخی از خوب تحویل جایی که من مورد ضرب و شتم نیز هست. اما من گفتم: “خب دگرگون و در حال حاضر رفتن به عقب و کاسه دوباره به عنوان من هنوز اینجا’,” او اضافه شده است.

“من به یاد داشته باشید ضربه او را برای چند مرزهای صبح روز بعد به خاطر آن بود که یک روز تازه است و ما هم در همان سطح بودند. آنها تا به حال یک استراتژی اما من می دانستم که استراتژی خود را به من نا امید.

“من فکر می کردم این شب من بیمار هستم اما فردا صبح من میخوام بازی راه من می خواهم. شما نمی خواهد کنترل چگونه من می خواهم به بازی اما من کنترل که در آن شما در حال رفتن به کاسه.”

Tendulkar نیز تا به حال یک کلمه از مشاوره برای زمان کریکت که چگونه به نگه داشتن خود را ذهنی مناسب در طول مستند. با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس همه کریکت در سراسر جهان به تعویق افتاده است و Tendulkar اظهار داشت: گاهی اوقات آن را خوب است برای دور ماندن از این بازی را برای یک دوره کوتاه.

“اول از همه من می خواهم به آنها بگویید به شارژ مربوطه باتری. این مهم است که به برخی از زمان. هنگامی که شما در بازی به طور منظم از آن آسان است به در بالای بازی خود را. خوب است به حرکت به دور از کریکت در حالی که برای شارژ باتری های خود را,” او گفت:.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان