Sachin Tendulkar می پردازد ادای احترام به ‘سه نفر’ در گورو Purnima

Sachin Tendulkar می پردازد ادای احترام به ‘سه نفر’ در گورو Purnima – ورزشی

به روز شده: Jul 06, 2020, 07:21 IST | سرپرستان | دهلی نو

در یک ویدئو که Tendulkar پست شده در رسانه های اجتماعی رسیدگی به مناسبت گورو Purnima او دیده می شود صحبت کردن در حالی که برگزاری یک خفاش

Pic courtesy/Sachin Tendulkar's Twiiter account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/Sachin Tendulkar به حساب Twiiter

پنبه حلاجی بزرگ Sachin Tendulkar روز یکشنبه با ادای احترام به ‘سه نفر’ که با توجه به بازی های برگزار شده انتگرال نقش را در زندگی خود را به عنوان دور به عنوان نامی کریکت حرفه ای نگران است. در یک ویدئو که او پست شده در رسانه های اجتماعی رسیدگی به مناسبت گورو Purnima, Tendulkar دیده می شود صحبت کردن در حالی که برگزاری یک خفاش.

“هر زمان که من انتخاب کنید تا یک خفاش کریکت من فکر می کنم از سه نفر که بازی بخشی جدایی ناپذیر در زندگی من در من که من هستم امروز” Tendulkar گفت: در این ویدئو آپلود شده در توییتر خود مسئولیت رسیدگی به.

Tendulkar اولین بار در زمان به نام برادر خود را و نشان داد که او کسی است که او را به مربی Ramakant Achrekar. “یکی از چیزهایی که من می دانم برای مطمئن شوید که برادر من وجود ندارد از لحاظ جسمی هر بار که من راه می رفت به خفاش اما او همیشه وجود ذهنی. بنابراین هر زمان که من راه می رفت من می دانستم که برادر من در حال راه رفتن نیز با من.”

پس از آن, ‘استاد بلستر’ ادای احترام به Acherekar خود را. “چه می توانم در مورد Achrekar آقا تعداد ساعت را صرف او در پنبه حلاجی شده به دست گرفتن تمام کسانی که یادداشت ها. می شود آن را یک بازی و یا یک جلسه تمرین او را توجه داشته باشید همه کسانی که اشتباهات و مناطق که در آن من می تواند بهتر شود. من صرف ساعت ها در پایان بحث در مورد کریکت با او.”

Tendulkar گفت که شخص سوم او فکر می کند در مورد پدر خود است.

“سوم من است که همیشه به من می گفت نمی گرفتن کلید های میانبر. آماده سازی خود را به درستی و از همه مهمتر آیا تا به حال خود را پایین تر از ارزش است. با این حال بسیار بحث من در مورد این سه آقایان این است که هرگز به اندازه کافی” او گفت:.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im