Sachin Tendulkar خفاش ساز اسپارتان حل و فصل دعوی

Sachin Tendulkar خفاش ساز اسپارتان حل و فصل دعوی – ورزشی

به روز شده: 15 مه سال 2020, 07:25 IST | سرپرستان | دهلی نو

Tendulkar ادعا که اسپارتان شرکت موفق به تطابق با تعهدات خود تحت توافق با عدم او را به پرداخت حق امتیاز و تایید هزینه هر توافق

Sachin Tendulkar

Sachin Tendulkar

Sachin Tendulkar به حل و فصل خود را کت و شلوار قانون فدرال مدار دادگاه استرالیا با استرالیا بت ساز تجمل ورزشی گروه از شرکت ها و مدیران. در سال 2016 د وارد در سراسر جهان حمایت منحصر به فرد توافق با یکی از تجمل شرکت ها برای ترویج اسپارتها کالاهای ورزشی و ورزشی. Tendulkar ادعا که اسپارتان شرکت موفق به تطابق با تعهدات خود تحت توافق با عدم او را به پرداخت حق امتیاز و تایید هزینه ها طبق توافق نامه امضا شده توسط هر دو طرف و ادامه داد: برای استفاده از نام و تصویر خود را حتی پس از فسخ قرارداد.

Tendulkar فراهم تبلیغاتی خدمات مختلف در اسپارتان حوادث در بمبئی و لندن از جمله به ترویج “Sachin توسط Spartan” خط از محصولات و او قادر به دنبال دیگر فرصت های حمایت برای کالاهای ورزشی و ورزشی در حالی که اسپارتان توافق در جای خود بود. ادعاهای ساخته شده توسط Tendulkar در قانون کت و شلوار در برابر تعدادی از اسپارتان شرکت ها و, مدیران, Kunal Sharma و له Galbraith شامل ادعای نقض قرارداد گمراه کننده و فریبنده انجام و به دنبال دستورات خسارات و همچنین لغو علائم تجاری شامل Tendulkar را شبح انجام امضای خود را برش مربع ثبت شده توسط دیگر اسپارتان شرکت.

به عنوان بخشی از حل و فصل تعدادی از تجمل شرکت های فرستاده شده برای قضاوت در برابر آنها و اسپارتان است که به طور دائم محدود توسط دستور دادگاه از استفاده از Tendulkar نام تصویر و شباهت از جمله به دروغ نشان می دهد هر گونه تایید شده توسط Sachin Tendulkar. اسپارتان نیز لغو ثبت علائم تجاری ثبت شده شامل Tendulkar را شبح.

Les Galbraith به نمایندگی از اسپارتان اظهار داشت: “اسپارتان صمیمانه عذر خواهی به Tendulkar برای شکست خود را به افتخار او توافق اسپانسر و سپاسگزار برای Tendulkar صبر در حل و فصل این اختلاف است. اسپارتان شرکت ها نیز علنا اذعان کرد که Tendulkar تا به حال هیچ ارتباط با اسپارتان پس از 17 سپتامبر 2018 زمانی که Tendulkar فسخ حمایت خود قرارداد.”

Mrinmoy Mukherjee, مدیر عامل شرکت Tendulkar مدیریت تیم SRT مدیریت ورزشی (SRTSM) اشاره کرد: “Tendulkar خوشحالم که قادر به قرار دادن این اختلاف پشت سر او و برای رسیدن به حل و فصل دوستانه با اسپارتان در خارج از دادگاه.”

Tendulkar وکیل Siabon Seet اظهار داشت: “ما خوشحالیم که قادر به حل و فصل این عمل برای Tendulkar که به عنوان محبوب کریکت افسانه است که به عنوان حفاظت از خود نام و تصویر برابر کاذب تایید.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im