S بادرينات ، در Yuzvendra چهل: شطرنج’ از دست دادن و کریکت را به دست آورید

S بادرينات ، در Yuzvendra چهل: شطرنج’ از دست دادن و کریکت را به دست آورید – ورزشی

منتشر شده در تاریخ: 28 مه سال 2020, 14:09 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

هند عنکبوتی که تار میتند شده است به طور مداوم در اخبار برای فعال حضور رسانه های اجتماعی و دمدمی آنلاین ظاهر با خانواده و دوستان و همکاران

Yuzvendra Chahal. Picture Courtesy/ Instagram

Yuzvendra چهل. تصویر حسن نیت ارائه میدهد/ Instagram

Star Sports India پیشرو گوینده ورزشی در همکاری با MFORE; یک ابتکار غیر انتفاعی راه اندازی یک سری جدید ‘ذهن کارشناسی ارشد توسط MFORE’ به اهمیت و ضرورت از قدرت ذهنی و مطبوع در ورزش است. در قسمت اخیر پنج بار قهرمان شطرنج جهان Viswanathan آناند پیوست میزبان و سابق کریکت هند S. بادرينات ، به اشتراک گذاشتن تجارب خود و بحث در مورد اهمیت ذهن آموزش مهارت و چگونه آن را کمک به او به عنوان یک بازیکن شطرنج. در قسمت بادرينات ، همچنین تعامل با کریکت هند و پا عنکبوتی که تار میتند Yuzvendra چهل به بحث در مورد عشق خود را برای شطرنج.

Yuzvendra چهل نبوده است و دور از محل موردتوجه وتماشای عموم حتی در مستند فصل هندی عنکبوتی که تار میتند شده است به طور مداوم در اخبار برای فعال حضور رسانه های اجتماعی و دمدمی آنلاین ظاهر با خانواده و دوستان و همکاران. در حالی که صحبت کردن به S بادرينات ، در چهل نشان داد عشق خود را برای شطرنج و چگونه او با استفاده از به بازی هنگامی که او جوان تر بود. Viswanathan آناند انتخاب چهل به عنوان مورد علاقه خود را زمان کریکت و او خوشحال به یاد بگیرند که به او جلب الهام از استاد بزرگ زمانی که او در بازی شطرنج زودتر.

Yuzvendra چهل در حالی که صحبت کردن در مورد عشق خود را برای شطرنج در ورزش ستاره تامیل نشان می دهد ذهن کارشناسی ارشد توسط MFORE گفت: “من خوشحالم که Viswanathan آناند آقا انتخاب من به عنوان بازیکن های مورد علاقه خود را زمانی که من استفاده می شود به بازی شطرنج او بت من. من بازی اول من اتباع شطرنج در سال 1998 و در آن زمان من در حال بازی کریکت به عنوان به خوبی. شما نمی توانید هر دو بازی ورزشی را در همان زمان. برای شطرنج, شما نیاز به 10 – 12 ساعت از آموزش و پس از آن 6 – 8 ساعت برای کریکت بود بسیار دشوار است. بنابراین زمانی که من آمد در بازگشت از جام جهانی به من گفت: پدر من به تمرکز تنها در کریکت.”

چهل همچنین صحبت در مورد شباهت های بین این دو ورزش او را از صمیم قلب دوست دارد چگونه شطرنج کمک کرده است تا او را به تبدیل شدن به یک بهتر کریکت.

در حالی که در مقایسه شطرنج و کریکت, کریکت هند Yuzvendra چهل گفت: Star Sports 1 تامیل نشان می دهد ذهن کارشناسی ارشد توسط MFORE “در شطرنج شما نیاز به مقدار زیادی از صبر و شکیبایی به عنوان هر بازی حدود 6 – 7 ساعت است و شما در حال بازی در یک مکان بدون صحبت بسیار است. به طور مشابه, در کریکت شما گاهی اوقات کاسه به خوبی اما نمی تواند درها. بنابراین شما باید صبور باشید و نگه داشتن آن در ذهن خود را که شما در حال بازی بولینگ هست و شما احتمالا درها در آینده طلسم.”

سازمان دیده بان S بادرينات ، گفتگو با Yuzvendra چهل در Star Sports 1 تامیل نشان می دهد ذهن کارشناسی ارشد توسط MFORE اینجا – https://www.instagram.com/p/CAh87Ruginu/?igshid=1bzzu7jjomchn

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im