RWITC رئیس helen clark خوش بینانه در مورد پونا مسابقه فصل

RWITC رئیس helen clark خوش بینانه در مورد پونا فصل مسابقه – ورزش

به روز شده در: آوریل 13, 2020, 07:43 IST | Prakash Gosavi | بمبئی

Zavaray helen clark, بود, اما, خوش بینانه در حالی که صحبت کردن به اواسط روز, توضیح اقدامات در جای خود قرار داده و چگونه او در نظر دارد به فشار مجدد دکمه شروع برای این ورزش است.

Zavaray Poonawalla

Zavaray Helen Clark

بمبئی مسابقه فصل بود ناگهان به نام خاموش با توجه به این مستند در تحمیل نظر COVID-19 بیماری همه گیر. حتی در حال حاضر عدم قطعیت در غالب بیش از شروع پونا فصل باران های موسمی, برنامه ریزی برای شروع در ماه ژوئیه به دلیل racehorses هنوز رشته در Mahalaxmi.

Zavaray helen clark رئیس سلطنتی غربی هند چمن باشگاه (RWITC) بود اما خوش بینانه در حالی که صحبت کردن به اواسط روز, توضیح اقدامات در جای خود قرار داده و چگونه او در نظر دارد به فشار مجدد دکمه شروع برای این ورزش است.

ویرایش گزیده ای از مصاحبه:

از نظر زمان همه گیر و با آن ممکن است حرارت در حال حاضر بر ما چه در مورد برنامه ریزی برای شیفت اسب به پونا است ؟

اجازه دهید من اطمینان racegoers و خوانندگان است که به رغم این محنت همه گیر, همه چیز در Mahalaxmi دور مسابقه تحت کنترل هستند و من خوشبین هستم و نه تنها مسابقه آینده نزدیک به حالت عادی اما همچنین می خواهم همه بدانند که ما دور مسابقه در شکل خوب است و ما در حال گرفتن خوب مراقبت از اسب های ما و کارگران است. ما در تماس با مقامات دولتی به تهیه مجوزهای لازم و سازماندهی تدارکات و حمل و نقل اسب به پونا قبل از شروع بادهای موسمی است.

چگونه اسب و syces (مسئولین) که پس از نگاه?

اسب خود می شوند و ورزش روزانه به عنوان در هر نیاز خود را. تا آنجا که به تغذیه مربوط می شود در این مرحله آنها در رژیم غذایی سبکتر اما تمام نیازهای خود را برآورده. این syces در دور مسابقه می شوند و پس از نگاه. نیازهای اساسی همه کارکنان و کارگران نیز در حال catered برای. آنها در حال ارائه یک وعده غذای روزانه توسط صاحبان اسب. بنابراین همه در همه, همه چیز خوب است در درون پارامترهای از ما دور مسابقه.

آیا شما به دنبال در امکان انجام پونا فصل بدون تماشاگر اگر نیاز باشد (مانند هنگ کنگ) و یا می خواهید به جای صبر کنید تا وضعیت همه گیر می شود بهتر است ؟

برای انجام مسابقه بدون تماشاگر است یک تلاش بزرگ و نیاز به ترتیبات ویژه در هماهنگی با دولت است. ما در حال کار به سمت همان جمله برخی از رمان ایده های است که می تواند جدید پوشش نقره ای به مسابقه در هند. ما نیز آماده پونا آهنگ در راه است که هر زمان که مسابقه می شود سیگنال سبز ما خواهد بود آماده برای مسابقه است.

با مسابقه در حال حاضر در مواجهه با مشکلات مالی بزرگ با توجه به GST, چگونه آیا شما برنامه ریزی برای خروج از بحران مالی است که بدتر با این بیماری همه گیر?

ما به پیاده سازی دقیق هزینه برش دستورالعمل های کاهش هزینه در هر خیابان که در آن ممکن است. اما نگه داشتن در ذهن انسان جنبه در این زمان دشوار است نیز مهم است.

همچنین ما به خوبی انجام داده اند در سال مالی گذشته با وجود Covid 19 شیوع فوق العاده ای باعث اختلال و ناگهان توقف بمبئی فصل مسابقه.

بسیاری از کاربران و به طور کلی racegoers مطرح کرده اند وجود دارد نگرانی موقت قرنطینه چادر برای COVID بیماران شده اند که بنا به در پارکینگ. آیا شما فکر می کنم این می تواند منجر به تصاحب آن منطقه ؟

نه در همه! وجود دارد هیچ خطر به باشگاه را ملک. دولت در برابر چنین امتیاز از اشغال مکان های که می تواند کمک به در طول بیماری همه گیر. ملی باشگاه های ورزشی از هند (NSCI) است که یکی از این باشگاه کنار ما که بیش از حد به طور موقت تحویل اموال خود را. BMC ما در بر داشت پارکینگ مناسب و در نتیجه نه تنها ما موظف به جای در چنین شرایطی اما هستند بسیاری برای حمایت از ما ابتکار عمل دولت به استفاده از این فضا به نفع ما شهر بمبئی.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de