روسی, بلوز دریا Klishina ارائه شده 51 تومان کرور روپیه به ازای هر ماه از طریق Instagram به اسکورت


جهانی روسیه مدال نقره-برنده بلند, بلوز, دریا Klishina حیرت زده توسط فرد ناشناس Rs 1.51 کرور روپیه در هر ماه ارائه می شود اسکورت

Pic courtesy/Darya Klishina's Instagram account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/دریا Klishina را Instagram account

روسیه را بلند بلوز دریا Klishina ادعا کرده او ارائه شد $200,000 در ماه (حدود R1.51 کرور) برای تبدیل شدن به یک top-of-the-line اسکورت. های قهرمانی جهان به مدال نقره, 29, زندگی می کند که در آتلانتا ایالات متحده آمریکا, گفته, وب سایت sports.ru: “من پیشنهاد شد به یک اسکورت. پیام آمد از یک فرد ناشناس از آمریکا در یک پیام مستقیم. چند ماه پیش…حداکثر یک و نیم سال است. من انتظار چیزی شبیه به این.”

دریا توضیح داد که چگونه DM پیام Instagram آمد به عنوان یک شگفتی به او. “او فقط نوشت یک پیام مستقیم به من در Instagram. من نه کسی که سوگند در مردم و فقط جواب او را با ‘اما من علاقه مند در این پیشنهاد’. او سپس رو به من گفت: “صبر کنید, آیا شما حاضر فورا. شما حتی نمی دانید که شرایط و مقدار من ارائه شده است.’ مجموع بسیار بزرگ. آن $200,000 در هر ماه. من پس از آن فکر کردم: “آیا من واقعا مانند یک زن که موافق به چیزی شبیه به این؟’ “او اضافه شده است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net