روسیه گزارش ثبت 10K موارد جدید

روسیه گزارش ثبت 10K موارد جدید – اخبار

به روز شده: مارس 04, 2020, 08:59 IST | سازمان | مسکو

در ضمن افغانستان ترس رمان Coronavirus ممکن است گسترش سریع تر در این کشور بیش از آنچه در ابتدا تصور

A medical staff gets out from a tent of a testing point for the COVID-19 in Moscow. Pic/AFP

یک کادر پزشکی می شود از یک چادر از تست پوینت برای COVID-19 در مسکو. عکس/AFP

روسیه گزارش داد بیش از 10 ، 000 مورد جدید از عفونت کروناویروس در روز یکشنبه اولین بار در کشور روزانه شمارش رسیده پنج ارقام است.”بیش از نیمی از 10,633 مورد جدید گزارش شده در مسکو که در آن نگرانی در حال افزایش است در مورد اینکه آیا پایتخت امکانات پزشکی غرق خواهد شد. روسیه به ثبت بیش از 1,34,000 coronavirus عفونت های کلی و 1,420 مرگ و میر.”

150 تست مثبت در کابل
افغانستان وزارت صحت عامه یکشنبه اعلام کرد که 500 تصادفی Coronavirus آزمون در پایتخت نشان داد بیش از 150 نتایج مثبت افزایش ترس که این ویروس ممکن است گسترش سریع تر از آنچه در ابتدا تصور.

سخنگوی وزارت وحید Mayar به نام این نتایج از کابل “مربوط” و گفت: مردم باید باقی می ماند در خانه های خود را به سرعت گسترش یافته است. او گفت: کشور واقعی عفونت رای خواهد افزایش احتمال زیاد به عنوان تست می شود و بیشتر در دسترس است. افغانستان تا کنون گرفته شده نزدیک به 12,000 نمونه که بیش از 2700 مثبت بوده است و 85 فوت کرده اند.

کابل و شهرهای دیگر در مستند. افغانستان همچنین دریافت بیش از 250 ، 000 پناهندگان که در بازگشت از ایران به این کشور سخت ترین ضربه coronavirus در منطقه است. در حال رشد وجود دارد ترس است که این کشور سیستم مراقبت های بهداشتی ویران چهار دهه جنگ خواهد بود محزون می خوانی آمادگی برای عمده شیوع.

پاکستان COVID-19 شمارش عبور 19,000

پاکستان COVID-19 شمارش عبور 19,000 روز یکشنبه پس از 989 جدید بیماران تشخیص داده شد در 24 ساعت گذشته. وزارت ملی خدمات بهداشتی و درمانی گفت: 23 نفر کشته در این دوره با در نظر گرفتن مجموع تلفات به 440. مقامات تا کنون انجام داده اند 2,03,025 آزمون از جمله 8,716 در 24 ساعت گذشته. نخست وزیر عمران خان در روز شنبه گفت که او مطمئن نیست که ضد COVID-19 واکسن در دسترس خواهد بود و ابراز نگرانی کرد که “ممکن است ما را به زندگی می کنند با این ویروس برای شش ماه و یا (حتی) یک سال”. او گفت: جنگ علیه این بیماری همه گیر را می توان به دست آورد و با عقل و نه با استفاده از زور برای تعطیل کردن توده ها.

657 بیشتر آلوده در سنگاپور

سنگاپور در روز یکشنبه ثبت 657 جدید موارد بیش از 600 نفر از آنها کارگران خارجی در نظر گرفتن تعداد کل COVID-19 عفونت به 18,205. “تعداد موارد در میان کارگران مهاجر شده است نوسان در روزهای اخیر با توجه به ترخیص کالا از backlogged موارد توسط یک آزمایشگاه” وزارت بهداشت گفت. سنگاپور اجازه خواهد داد که برخی از کسب و کار به بازگشایی از مارس 12.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im