Rupali Ganguly تحسین قدرت زنان خانه دار با آخرین Instagram پست


Rupali Ganguly, این بازیگر که برنده هر کس دل در Sarabhai v/s Sarabhai گرفته به او Instagram حساب به تگرگ ایده از زنان خانه دار به عنوان ابرقهرمانان!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Rupali Ganguly

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Rupali Ganguly

Rupali Ganguly, این بازیگر که برنده هر کس دل در Sarabhai v/s Sarabhai گرفته به او Instagram حساب به تگرگ ایده از زنان خانه دار به عنوان ابرقهرمانان! برای uninitiated یکی از فروشندگان پیشرو به طور کلی کانال های سرگرمی – Star Plus است که همه مجموعه ای برای راه اندازی Anupamaa رسمی Hindi بازسازی نمادین خود بنگالی نشان می دهد Sreemoyee از Star Jalsha. به عنوان جالب به عنوان Sreemoyee تولید شده توسط سحر و جادو لحظات داستان Leena Gangopadhyay. Anupamaa آن است Hindi بازسازی و راجان شاهی ساز Yeh Rishta Kya Kehlata Hain و یه Rishtey Hain Pyaar Ke است showrunner برای داستان درام.

این نمایش حول محور Anupamaa یک محقر که دون متعدد کلاه مانند هر دیگر و زندگی او شامل یک مقدار بی پایان از خواسته ها و به-dos. Anupamaa برآورده کردن تمام درخواست های عاشقانه و با خوشحالی از عشق او برای خانواده اش.

به تازگی ظریف بازیگر نوشته شده است یک تصویر از یک مقاله روزنامه ای که مذاکرات در مورد چگونه خانه سازان فوق العاده-قهرمانان. بازیگر گرفته و آن را به حساب رسانه های اجتماعی و نوشت: واقعا خوشحالم که برای خواندن این کاملا موافقم با این فکر.

نگاهی به:

زیبا و ظریف Rupal Ganguly همه را شیفته تماشاگران به عنوان Anupama در آینده این داستان درام.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de