قوانین توسط دولت اما برای مردم

قوانین توسط دولت اما برای مردم – اخبار

انتشار: May 10, سال 2020, 04:47 IST | سرمقاله | بمبئی

به عنوان مبارزه با این ویروس در حال تحول است, یکی از ما در حال رفتن برای دیدن قوانین جدید به اجرا در آمده است به عنوان روز رفتن

The police stop a rider at Rafi Ahmed Kidwai junction during a nakabandi. Pic/Ashish Raje

پلیس متوقف سوار در Rafi احمد Kidwai اتصال در طول یک nakabandi. عکس/Ashish Raje

خبر بزرگ در Coronavirus مقابل است که دولت ساخته شده است که با پوشیدن ماسک در عمومی اجباری است. به عنوان موارد افزایش در هند جدید مقررات می گویند که مردم را تنبیه کنید حتی دستگیر و اگر آنها موفق به ورزش ماسک صورت در حالی که در خارج از.

به عنوان مبارزه با این ویروس در حال تحول است, یکی از ما در حال رفتن برای دیدن قوانین جدید به اجرا در آمده است به عنوان روز رفتن.

این وضعیت در یک شار و پاسخ در حال شکل درآمده است.

با یک نگاه به جدول زمانی را به ما نشان می دهد که وجود داشته است تغییرات سریع از طریق این دوره از روز گذشته. ما تا به حال غیر رسمی قوانین در مورد فاصله. جمعیت petered ، سپس آمد و بسته شدن برخی از موسسات و مراکز سرگرمی.

ما شاهد دفاتر خصوصی تخلیه و خدمات ضروری بودن محدود به واقعا فوری و ضروری است. بمبئی رفت و آمد اکسیژن snuffed شد که قطار شدند مبتنی است. شهر screeched به توقف به عنوان یک مستند نامیده می شد.

ما نیاز به استفاده می شود به ثابت و ترفند تغییرات ما را بر دشمن.

ماسک شده است موظف به دلیل آن است که لازم armour در زرادخانه ما. ما را مجبور به انطباق و پایبند به پوسته پوسته شدن و یا به تغییرات سریع به وضعیت حکم.

یک ماشین آلات را باید در جای خود به بررسی قیمت ماسک و فروش خود را. یکی همچنین می توانید با استفاده از یک پارچه تمیز ، وجود دارد بسیاری از آموزش های آنلاین و سریع, ساده و موثر برای ایجاد یک ماسک از آنچه شما در خانه است.

احترام به قانون و قرار دادن بر روی ماسک ، پلیس تا به حال یک راه برخورد با کلاه-کمتر سواران. آنها اغلب می گویند که حکومت از آن ماست اما سر شما است. در همین راستا; حکومت آنها است اما زندگی ما است.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>