رودرا پراتپ دبارما که حرفه ای در پزشکی را دنبال می کند، امواج الهام بخش را به جهان می فرستد، مدل، بازیگر و عکاس نیز هست.

Rudra Pratap Debbarma

رودرا پراتپ دبارما

بسیاری از مردم در این جهان وجود دارد, که از آغاز ایستاده محکم در تلاش برای آنچه قلب خود را به دنبال و در سفر یا جستجو برای الهام در اطراف آنها و یا کار تشویق کننده خود را, عبور از بسیاری از آزمایش ها و اشتباهات در سفر خود را. بنابراین بسیاری از جوانان امروز در صدر بسیاری از صنایع با هدف قرار دادن بهترین پای خود را به جلو در زمینه های مورد علاقه خود آمده است; این جوانان نیز در تبدیل شدن به یک داستان موفقیت پیش می روند. با این حال، چند بار به افرادی برخورد کرده ام که نه تنها در یک، بلکه بسیاری از صنایع مختلف برتری داشته اند و به دنیا ثابت کرده اند که در پایان روز است، خواست قوی و کار سختی که باعث می شود فرد طعم موفقیت را آنطور که خواسته است، به دست آورد؟ Topping این لیست از افراد چند با استعداد یک جوان از Tripura به نام رودرا Pratap Debbarma است.

از همان ابتدا رودرا پراتپ علاقه شدیدی به زمینه های خلاقانه و هنری از خود نشان داد و این تلاش او برای تبدیل شدن به یکی از بزرگان در همان، او را به سفری منحصر به فرد در زندگی اش برد، جایی که امروز او یک مدل موفق از نورث استست هند (تریپورا) است که به رسمیت شناختن زیادی در صنعت موسیقی پنجاب نیز به دست آورده است. رودرا پراتپ متعلق به خانواده سلطنتی تریپورا است. پدرش دکتر پیناک پراساد دبارما متخصص ارشد پوست در تریپورا است و او همچنین یک بازیکن اسراج است و هنوز هم بازی می کند. در پی رد پای پدرش، رودرا پراتپ نیز کار پزشکی خود را دنبال می کند و MBBS خود را از کالج پزشکی آگارتالا گوف انجام می دهد.

تمایل به جهان خلاق و هنری به طور طبیعی به رودرا Pratap آمد به عنوان خانواده اش در حال حاضر عکاسان پرشور بود. از این رو عکاسی استعدادی است که رودرا پراتپ همیشه در او به ارث می برد. او می گوید عشق و اشتیاقی که به عکاسی احساس می کند از پدربزرگش ماهاراجا بیرچاندرا مانیکیا بهادر دبارما و پدربزرگ مادری اش می آید. پدربزرگ او نامی مشهور به عنوان موسیقی دان و خواننده تریپورا، ستوان بیپین بیهاری دبارما بود که او همچنین اولین خبرخوان کوکبوروک در تمام رادیو هند بود. به غیر از او، پدربزرگش ماهاراجکومار براجا بیهاری دبارما (لبو کارتا)نیز از شخصیت های قابل توجه تریپورا به عنوان آهنگساز و خواننده بود.

عشق او به گوش دادن به ترانه های ژانرهای مختلف و داشتن قرابت نسبت به موسیقی را می توان به سن و سال بزرگ او، پر از سرهای با استعداد با توانایی های خلاقانه و هنری نسبت داد. دوره خود را در مدل سازی در کالج برای نشان می دهد مد اتفاق افتاده است; یک چیز منجر به دیگری شد و او علاقه به بازیگری را نیز توسعه داد؛ با این حال، او سپس تصمیم گرفت تا بر روی حرفه پزشکی خود تمرکز کند.

اما از آنجا که او می خواست نام منحصر به فرد خود را در دنیای زرق و برق نیز کنده کاری کند، با نام های مشهوری در دنیای زرق و برق مانند راکش دویدی و آناند دویدی نظافت شد. او همچنین با هند یکی از بهترین عکاس Praveen Bhat کار کرده است.. به عنوان مدل.. در سال ۲۰۱۷، او برای اولین بار به عنوان یک هنرمند در یک موزیک ویدئو پنجابی به نام ‘Swag Marda’ به نمایش در آمد که تبدیل به یک ضربه عظیم با رودرا پراتپ شد که پیشتاز این ترانه بود. خواننده پنجابی آنوراگ پانچل او را صدا زد و او در موزیک ویدئو و به کارگردانی اد امرز، نامی شناخته شده در صنعت موسیقی پنجابی عمل کرد.

رودرا پراتپ از خانواده اش می گوید که پسر عموی ارشدش بیکرامجیت دبارمن، ۱۰ فینال برتر در آقای هند ۲۰۰۳ نیز الهام بزرگی را در او برای ورود به دنیای زرق و برق الهام بخش کرد. در چنین جوانی، دانشجوی پزشکی بودن، رودرا پراتپ پیشرفت خود را در عکاسی نیز نشان داده است و به عنوان یک مدل و بازیگر از تریپورا که شهرت زیادی در صنعت موسیقی پنجابی نیز به دست آورد.

مدیریت بسیاری از کلاه در چنین سن جوانی و برتری در همه چیز چیزی است که رودرا Pratap Debbarma است همه چیز در مورد، ارسال امواج الهام بخش به بسیاری از جوانان دیگر خارج وجود دارد به گوش دادن به آنچه قلب خود را به دنبال و برداشتن گام برای موفقیت در همان با شور و پشتکار. برای الهام گرفتن بیشتر، این استعداد جوان را در اینستاگرام دنبال کنید –

https://www.instagram.com/rudrapratapdebbarmaofficial/

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه