تیونینگ تاک بیش از دهلی شورش سنگ پارلمان برای دومین روز

تیونینگ تاک بیش از دهلی شورش سنگ پارلمان برای دومین روز – اخبار

به روز شده: May 04, 2020, 10:54 IST | سازمان |

کنگره و دیگر احزاب مخالف تقاضای فوری بحث شورش در سرمایه های ملی را وادار بسیاری از adjournments در هر دو خانه

Opposition members protest in the Lok Sabha. Pic/PTI

مخالفت اعضای اعتراض در Lok سبها. عکس/PTI

مجلس رسیدگی شد مختل برای دومین روز سه شنبه به هیاهو بیش از دهلی شورش در ادامه به تحت الشعاع قرار دادن اقدامات در هر دو مجلس حتی به عنوان دولت موافقت کرد که به احزاب اپوزیسیون تقاضا برای بحث و گفتگو در مورد خشونت.

Lok سبها و Rajya سبها شاهد uproarious صحنه به عنوان کنگره و دیگر احزاب مخالف خواستار فوری بحث و گفتگو در شورش در سرمایه های ملی را وادار متعدد adjournments از رسیدگی.

با وجود Lok سبها اسپیکر Om Birla ” هشدار داده است که کاربران می تواند به حالت تعلیق از حضور در بقیه جلسه در مورد برخی سرکش رفتار وجود دارد هیاهو در بعد از ظهر به عنوان BJP و مخالفان در تلاش برای پرتاب هر یک از دیگر.

اعضای مخالف بودند و خواستار فوری بحث trooped به خوبی از خانه پس از Birla گفت: این بحث را در تاریخ 11 مارس پس از هولی جشنواره است. در میان داد و بیداد, برخی از اعضا نیز دیده می شود کوبیدن محوطه از دبیر Snehlata Shrivastava که صندلی درست در زیر بلندگو تریبون. به عنوان هیاهو ادامه داد: پس از خانه ملاقات در 2 ساعت Birla موکول به رسیدگی برای روز. قبل از آن دو وجود دارد adjournments.

به عنوان فوقانی خانه ملاقات کرد در 3 ساعت پس از دو adjournments رهبر مخالفان در Rajya سبها غلام نبی آزاد اسلامی گفت: به نظر می رسد عجیب و غریب اگر مجلس نمی بحث در مورد خشونت در دهلی نو که تمام جهان به صحبت کردن در مورد خشونت. رهبر از خانه Thawar Chand Gehlot گفت: دولت آماده بود برای بحث در مورد این مسئله.

معاون Harivansh گفت: زمان بحث تنها می تواند تصمیم پس از مشورت با رئیس. در میان din خانه شد موکول برای روز. بیش از 40 نفر کشته و 200 زخمی در خشونت ها در شمال شرق دهلی نو.

حقوق بشر سازمان ملل از رئیس حرکت SC
کمیساریای عالی سازمان ملل برای حقوق بشر است ثبت یک دادخواست در دیوان عالی کشور در برابر تابعیت اصلاح قانون در حرکت بی سابقه ای بود که به شدت مورد انتقاد قرار هند.

200
هیچ. از مردم زخمی در خشونت ها در شمال شرق دهلی نو

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de