با سی یو به زودی برنده ستایش، روشن ماتیو می شکند که چگونه او بر بلوک ذهنی خود غلبه کرد تا اولین فیلم صفحه نمایش کامپیوتر هند را اجرا کند.

Roshan Mathew

روشن ماتیو

قفل شدن ممکن است زندگی ما را به توقف داشته باشد، اما به طعنه، کار روشن ماتیو را تسریع کرده است. اگر فیلم های وب خفه شدند: پیزا بولتا های و کاپلا مخاطبان پان ایندیا را با استعداد خود معرفی کردند، اکران اخیر C U Soon اتحاد خود را با فهده فاسیل مشخص کرد که مسلماً یکی از تجربی ترین هنرمندهای زمان ما بود. بیش از یک هفته پس از باز شدن فیلم آمازون پرایم ویدئو به بررسی های مثبت، متیو اعتراف می کند که سهم خود را از وحشت در مورد اجرای اولین فیلم صفحه نمایش کامپیوتر هند داشته است. “من عاشق فیلمنامه اما تا به حال هیچ تصوری که چگونه ما می خواهیم این را در طول قفل کشیدن. یک هفته پس از نزدیک شدن آنها [فاسیل و کارگردان ماهش نارايانان] به من، نشستيم تا در باره جزئيات ظریف تر بحث کنيم.»

تعجب آور به عنوان آن را برای تلفن های موبایل، Mathew می گوید بزرگترین مانع ناشی از ناراحتی خود را با تماس های ویدئویی. “من از تماس های ویدئویی و یا حتی یک تماس تلفنی به طور منظم ناراحت هستم. بنابراین، ترسناک است زمانی که شما به طور ناگهانی در شرایطی که شما باید برای انجام یک فیلم کامل در تماس های ویدئویی. من می ترسم زمانی که من مجبور به عمل بدون یک بازیگر مشترک; من خیلی به او وابسته ام.»

تیراندازی در میان محدودیت های شایع یک کار سربالایی بود – او تجربه کاوش در درمان رمان را به عنوان “یک پروژه مدرسه که همه ما در حال کار بر روی با هم” توصیف می کند. “در حالی که منع رفت و آمد وجود دارد، ما موفق به حرکت در اطراف برای گرفتن عکس در فضای باز. برای صحنه های تماس، ما به چهار آپارتمان مختلف در یک ساختمان نقل مکان کرد و فیلم در داخل آن فضاها تیرباران شد.»

حتی به عنوان او برنده ستایش برای outing مالایالام اخیر، Mathew در نظر چوکد به عنوان نقطه عطف برای او – فیلم آنوراگ کاشیاپ به کارگردانی، پس از همه، نشانه foray خود را به بالیوود. او می گوید: «بعد از فیلم از آن طرف توجه شده است. مردم با اظهار نظر، تقدیر با من تماس گرفت که زودتر اتفاق نیفتاد.»

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار