Roohi Johar مواردی dadda Karan لباس; یاش فکر می کند او باید لباس ساده ‘

Roohi Johar مواردی dadda Karan لباس; یاش فکر می کند او باید لباس ساده ‘ – سرگرمی

انتشار: May 01, 2020, 14:26 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

برای دوز روزانه خود را از cuteness, همه شما باید انجام دهید این است ورود به Karan Johar را Instagram حساب ویدئوها از نوزادان Roohi و یاش!

Roohi, Karan and Yash

Roohi, Karan و یاش

با چیزهایی که جدی و ناراحت کننده با تعدادی از coronavirus موارد در حال افزایش در کشور آن را به خوبی به کمی استراحت از آن همه است. آن را ممکن است در صورت گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود را, مشاهده یک وب سایت خوب نشان می دهد و یا فقط پیمایش از طریق Instagram برای برخی از فیلم ها.

و برای دوز روزانه خود را از cuteness, همه شما باید انجام دهید این است ورود به Karan Johar را Instagram حساب ویدئوها از نوزادان Roohi و یاش! می گویند که Roohi و یاش هستند وای-dorable خواهد بود کتمان حقیقت از سال است. در حال حاضر تصویری رفته ویروسی از دوقلوها dissing dadda Karan Johar را سبک حس در دوربین. در حالی که Roohi و دوست نداشتن خود او را برادر یاش معتقد است KJo باید لباس ساده’. KJo زیر نویس فیلم: “در گنجه در حال حاضر!!! و آنها را به یک نظر!!! #lockdownwithejohars”

ویدیو زیر را بررسی کنید:

اگر این فیلم نیست جلو در رگ و ریشه دل خود را, ما نمی دانیم که چه خواهد شد! چند تا از Karan Johar را برادری دوستان و پیروان رسانه های اجتماعی نمی تواند کمک کند اما خنده با صدای بلند در مخمصه. مینی ماتور نوشت: “Hahahahahhahahaahahahahaahahahahahahhahaha Karaannnnnn!!! من در تیم یاش Johar” و Angad بعدی اظهار نظر “یاش Tere bapu دا wakhra swag ni!!” در حالی که میکی پیمانکار گفت: “اعتماد فرشتگان!!!!”

شما چه فکر می کنید ؟ باید KJo را یاش در مشاوره خود را?

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de