Ronit Roy ماسک کمک به ما اعتراض

Ronit Roy ماسک کمک به ما اعتراض – سرگرمی

به روز شده: Jun 01, 2020, 12:56 IST | Hitlist تیم | بمبئی

رسانه های اجتماعی کاربر در ما مشترک آن و نوشت: “اگر کسی اعتراض در اینجا یک راه برای ایجاد یک ماسک را با یک تی شرت. فراموش نکنید که خود را سایه.” چندین شهروندان شوربا آن را به عنوان آن را جلوگیری از تشخیص چهره

Ronit Roy

Ronit Roy

به هم بزنید و علیه نژادپرستی و خشونت پلیس تشدید در ما یک تصویری از Ronit Roy نشان دادن چگونه به یک balaclava ماسک از یک تی شرت در حال گردش در توییتر برای معترضان.

آن را نوشته اصلی توسط Ronit Roy در Instagram به عنوان یک جایگزین به یک ماسک صورت برای محافظت در برابر ویروس. رسانه های اجتماعی کاربر در ما مشترک آن و نوشت: “اگر کسی اعتراض در اینجا یک راه برای ایجاد یک ماسک را با یک تی شرت. فراموش نکنید که خود را سایه.” چندین شهروندان شوربا آن را به عنوان آن را جلوگیری از تشخیص چهره.

بسیاری از افراد مشهور از هالیوود و بالیوود صحبت در مورد تبعیض نژادی در آمریکا پس از مرگ یک آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید. اعتراضات پیاپی در حداقل 30 شهر ایالات متحده بیش از فلوید مرگ در بازداشت پلیس در مینه سوتا است. مینه سوتا پلیس نیز ده ها تن از دستگیری در منطقه مینیاپولیس است. اطرافیان ضبط ویدئو نشان داد یک پلیس زانو در Floyd گردن به مدت حداقل هشت ساعت در حالی که فلوید نگه داشته و گفت که او نمی تواند نفس بکشد. در مجموع چهار افسر پلیس که در دستگیری شلیک نشده است.

در مقابل کار, Ronit Roy خواهد بود بعدی دیده می شود در وب سری Kehne Ko Humsafar Hain 3 که همچنین ستاره Gurdip Punjj, مونا سینگ Apurva Agnihotri و Pooja بانرجی. این نشان می دهد هوا در 6th, ژوئن 12 ظهر در ALTBalaji & ZEE5 OTT سیستم عامل است.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im