Ronit Roy در Kehne Ko Humsafar Hain 3: من هنوز هم به یاد داشته باشید اولین بار که Ekta روایت طرح اولیه

Ronit Roy در Kehne Ko Humsafar Hain 3: من هنوز هم به یاد داشته باشید اولین بار که Ekta روایت طرح اولیه – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 31, 2020, 15:44 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Ronit Roy صحبت می کند در مورد آینده خود را نشان می دهد Kehne Ko Humsafar Hain 3 چگونه او واکنش نشان داد زمانی که Ekta کاپور روایت او طرح و چگونه او گنجانیده شده آن را در عملکرد خود را!

Ronit Roy Picture Courtesy: PR

Ronit Roy تصویر حسن نیت ارائه میدهد: روابط عمومی

Ronit Roy شده است که بسیار استقبال مینماید برای عملکرد خود را در ALTBalaji و ZEE5 بسیار پیش بینی نشان می دهد وب سایت Kehne Ko Humsafar Hain فصل 1 و 2 است که مشتاقانه در انتظار راه اندازی سومین فصل از اکران در ژوئن 6 در ALTBalaji و ZEE5 سیستم عامل است.

تبلیغ به عنوان بزرگترین ارتباط وب سری Kehne Ko Humsafar Hain بر اساس اطراف یک عشق گرفتاری بین سه شخصیت اصلی از Rohit Ananya و Poonam به تصویر کشیده شده توسط Ronit Roy, مونا سینگ و Gurdip Kohli بود.

در فصل جدید, Rohit دیده خواهد شد اتخاذ یک نگرش بی خیال در زندگی خود و تبدیل شدن به دور از تمام شخصیت های دیگر. پس از جدا شدن از Ananya نشان می دهد را ببینید Rohit آمار زمین صفر است.

صحبت کردن در مورد تجربه خود را از کار در سه فصل نشان می دهد, Ronit می گوید: “من می خواهم برای تشکر از طرفداران من برای موفقیت و قدردانی است که من دریافت کرده اند برای اولین بار دو فصل است. هر فصل دارای ده برابر بیشتر از هر چیز دیگری بود که بر روی اینترنت که در آن نقطه از زمان و من واقعا خوشحال هستم که در مورد.”

“من هنوز هم به یاد داشته باشید اولین بار که Ekta (کاپور) روایت اولیه طرح ایده و داستان وجود دارد خیلی از شور و شوق در او و در بین نماز او چگونه به زیبایی اشاره کوچک خصلت ها و صفات مورد هر یک از شخصیت نشان می دهد. در نهایت من مشغول به کار در آن و ثبت آن در عملکرد” Ronit می افزاید.

در فصل سوم همه برای آزادی در 6 ژوئن 12 ظهر در ALTBalaji & ZEE5 OTT سیستم عامل!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im