رونالدینیو معروف لبخند است ‘ناپدید شد’ در پاراگوئه زندان!

رونالدینیو معروف لبخند است ‘ناپدید شد’ در پاراگوئه زندان! – ورزش

به روز شده: May 30, 2020, 13:31 IST | سرپرستان | ریو دو ژانیرو

برزیل فوتبال بزرگ و برادرش روبرتو Assis برگزار شده است در یک زندان در نزدیکی Asuncion پس از 6 مارس برای استفاده از گذرنامه جعلی

Ronaldinho (C) and his brother Roberto Assis (R). Pic/ AFP

رونالدینیو (C) و برادرش روبرتو عسیس (R). عکس/ AFP

رونالدینیو معروف لبخند است “ناپدید” پس از بیش از سه هفته در پاراگوئه زندان با توجه به یکی از چند نفر اجازه دیدار با او.

برزیل فوتبال بزرگ و برادرش روبرتو Assis برگزار شده است در یک زندان در نزدیکی Asuncion پس از 6 مارس برای استفاده از گذرنامه جعلی به گزارش شین هوا اخبار آژانس.

مقامات محلی ممنوع بازدید کنندگان در تاسیسات به دلیل شیوع کروناویروس اما یک استثنا ساخته شده بود به صورت سابق پاراگوئه بین المللی به جلو نلسون Cuevas که یک دوست نزدیک از رونالدینیو.

“رونالدینیو غم انگیز است او خوشحال است و” Globo روزنامه به نقل از Cuevas عنوان کرد و گفت. “او خود را شناخته شده است لبخند خود را خوب طنز و نگرش بی خیال. اما لبخند او ناپدید شده است.”

کوئباس بود که دربسته در محیط 41 بار برای پاراگوئه را در تیم ملی گفت: “پنج یا شش ساعت مکالمه” با رونالدینیو چپ او متقاعد شده است که جام جهانی 2002 برنده شد یک قربانی بی توجه از یک طرح که شامل “مردم بد”.

“برادر خود می دانست که (آنها را). آنها قرار داده رونالدینیو در این طرح است. او بی گناه است اما او در حال حاضر در مواجهه با اتهامات جنایی برای داشتن استفاده نادرست سند است.”

رونالدینیو و عسیس سفر به پاراگوئه, در تاریخ 4 مارس برای شرکت در یک رویداد خیریه و ترویج یک کتاب جدید. این جفت ارز دستگیر شدند بعد از آن روز هنگامی که مقامات متوجه آنها تا به حال وارد این کشور با گذرنامه های جعلی.

آنها هرگونه تخلف و گفت: آنها با ارائه اسناد و مدارک به عنوان یک “هدیه” پس از ورود در, Asuncion است فرودگاه بین المللی.

یک قاضی پس از رد برادران درخواست برای بازداشت و دستور داد آنها را به باقی می ماند در زندان در انتظار تحقیقات پلیس با استناد به یک پرواز خطر است.

رونالدینیو از بازنشسته فوتبال در سال 2018 پس از یک حرفه ای است که شامل جادوها در Gremio, پاریس سن ژرمن, بارسلونا, میلان و اتلتیکو Mineiro در میان باشگاه های دیگر.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>