خرید رپورتاژ

رونالدینیو در پاسپورت جعلی تقلب: هرگز تصور نمیکردم از طریق این وضعیت – ورزشی

به روز شده: Apr 28, 2020, 08:29 IST | سرپرستان | Asuncion (پاراگوئه)

رونالدینیو اصرار او نمی دانست که اسناد و مدارک خود را غیر قانونی بودند و همچنین اعلام کرد او نشان داد همکاری کامل با مقامات پس از شکست مفتضحانه فرودگاه

Ronaldinho

رونالدینیو

سابق برزیل فوتبالیست رونالدینیو التماس بی گناهی خود را در حالی که صحبت کردن برای اولین بار پس از گذراندن 32 روز در پاراگوئه ، سابق بارسلونا رو به جلو در حال حاضر تحت بازداشت خانگی در یک هتل در اسونکین بعد از او دستگیر شد همراه با سواره نظام خود را برای ورود به کشور با استفاده از اسناد جعلی.

رونالدینیو اصرار او نمی دانست که اسناد و مدارک خود را غیر قانونی بودند و همچنین اعلام کرد او نشان داد همکاری کامل با مقامات پس از شکست مفتضحانه فرودگاه.

“ما کاملا تعجب به یاد بگیرند که اسناد قانونی” رونالدینیو گفت: ABC رنگ. “پس از آن ما قصد شده است به همکاری با سیستم قضایی برای روشن شدن حقایق است.

“از آن لحظه تا به امروز ما باید همه چیز را توضیح داد و تسهیل هر آنچه را که درخواست شده است از ما است.

“این یک ضربه سختی من هرگز تصور نمی کرد که من می خواهم از طریق چنین وضعیتی است. همه زندگی من من به دنبال رسیدن به بالاترین سطح حرفه ای و شادی را به مردم با فوتبال من,” او اضافه شده است.

رونالدینیو همچنین نشان داد که چه برنامه های خود را پس از او مجاز به بازگشت به خانه ملت پس از بررسی به پایان می رسد.

“اولین چیزی که می خواهد را به یک بوسه به مادرم که زندگی می کردند از طریق این مرحله مشکل از آنجا شروع COVID-19 همه گیر در خانه او بود.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان