رونالدینیو دیگر می تواند بازدید کنندگان در زندان در پاراگوئه

رونالدینیو دیگر می تواند بازدید کنندگان در زندان در پاراگوئه – ورزشی

به روز شده: May 24, 2020, 14:56 IST | سرپرستان | ریو دو ژانیرو

در علاوه بر این به محرومیت همه بازدید کنندگان به جز وکلا و کارکنان زندان دستور داده شده است به پوشیدن دستکش و ماسک در حالی که همه زندانیان باید تحت روزانه بررسی سلامت یک Globo Esporte پورتال خبری گزارش گفت:

Ronaldinho

رونالدینیو

برزیلی, فوتبال, بزرگ رونالدینیو دیگر دریافت بازدیدکننده داشته است در پاراگوئه زندان جایی که او در حال برگزار شد که مقامات محلی تلاش برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

رونالدینیو و روبرتو عسیس شده اند زندانی پس از 6 مارس به اتهام استفاده از گذرنامه جعلی وارد این کشور آمریکای جنوبی به گزارش شین هوا اخبار آژانس.

گزارش شده است که پاراگوئه مقامات دستور داده اند که زندان در حومه پایتخت, Asuncion سفت پروتکل برای جلوگیری از گسترش ویروس.

در علاوه بر این به محرومیت همه بازدید کنندگان به جز وکلا و کارکنان زندان دستور داده شده است به پوشیدن دستکش و ماسک در حالی که همه زندانیان باید تحت روزانه بررسی سلامت یک Globo Esporte پورتال خبری گزارش گفت:.

رونالدینیو و عسیس سفر به پاراگوئه, در تاریخ 4 مارس برای شرکت در یک رویداد خیریه و ترویج یک کتاب جدید. این جفت ارز دستگیر شدند بعد از آن روز هنگامی که پلیس متوجه آنها تا به حال وارد این کشور با گذرنامه های جعلی.

آنها هرگونه تخلف و گفت: آنها ارائه شد با doctored اسناد سفر به عنوان یک “هدیه” پس از ورود در, Asuncion است فرودگاه بین المللی.

یک قاضی رد برادران درخواست برای بازداشت و دستور داد آنها را به باقی می ماند در زندان در انتظار تحقیقات پلیس با استناد به یک پرواز خطر است.

رونالدینیو از بازنشسته فوتبال در سال 2018 پس از یک حرفه ای است که شامل یک جام جهانی پیروزی در سال 2002 و دو جام جهانی بازیکن از جوایز سال.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>