Romy جانسون: چگونه برای شروع نام تجاری شخصی و چگونه آن نقش مهمی برای زنان نیز

Romy جانسون: چگونه برای شروع نام تجاری شخصی و چگونه آن نقش مهمی برای زنان به عنوان به خوبی – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Jul 29, 2020, 14:39 IST | همکاری محتوا |

شما یکی از این نام تجاری آگاه عصر, آیا تا کنون فکر خود را به یک نام تجاری مشهور? اگر نه, پس از آن این است که مناسب ترین زمان برای گام رو به جلو در نام تجاری شخصی.

شما یکی از این نام تجاری آگاه عصر, آیا تا کنون فکر خود را به یک نام تجاری مشهور? اگر نه, پس از آن این است که مناسب ترین زمان برای گام رو به جلو در نام تجاری شخصی. مصاحبه اختصاصی با معروف جهان کارآفرین رومی جانسون.

مفهوم نام تجاری شخصی:-

وقتی کسی صحبت می کند در مورد مد, مارک های معروف بلافاصله پاپ در ذهن خود را. به طور مشابه, نام خود را نیز باید پاپ آپ دیگران ذهن زمانی که آنها صحبت می کنند در مورد هر کاردینال مهارت. در یک کلام این است که کل مفهوم نام تجاری شخصی. امروز بیشتر از هر کس که راهپیمایی به سمت بخش خدمات به گرفتن این فرصت را برای رسیدن به بالاترین موقعیت در مشاغل مربوطه خود را و از این رو ضروری ترین را به ایستادگی کردن از پیاده روی گوسفند. تنها کلید رسیدن به این هدف این است که از طریق نام تجاری شخصی.

نام تجاری شخصی و بازاریابی دیجیتال است که یک مزیت برای من:-

من بودن در سطح جهان شناخته شده هندی کارآفرین به همه اعتبار به دیجیتال بازاریابی و نام تجاری شخصی من برای موفقیت است. محبوبیت و شهرت من متعلق به مارک های سرد گورو و Xaare است که بدون شک این جایزه را از من پیوسته hardwork اما آسمان خراش موفقیت شرکت افزایش یافته است تا تنها از طریق بازاریابی دیجیتال و کارآمد نام تجاری شخصی. مردم با من تماس یک educationist به عنوان من به خوبی شناخته شده به آنها به عنوان یک موسس مالک مدیر عامل شرکت بریتیش, آکادمی.

من مستقر در کانادا اما من مادری باقی می ماند در قلب من است. من بسیار افتخار امروز اعلام کرد که شرکت متعلق به طور مشترک با هند بریتانیا آکادمی است که در (کرالا هند) در حال حاضر به ارزش حدود بیش از 55 کرور. هدف های موفقیت را با شما تمام است که آن را واقعا مهم نیست چقدر استعداد شما هستند اما تنها چیزی که مهم در ساخت خودتان موفق بازاریابی خود را به مردم جهان و محبوب خود را به عنوان یک نام تجاری آینده در بازار است.

من به شدت تشویق توانمندسازی زنان و نگه داشتن در ترویج آنها در سیستم عامل های مختلف. بنابراین برای من, نام تجاری شخصی است که نه تنها یک ابزار موفقیت برای مردان اما این یک مزیت به طالب زنان از جامعه هزاره.

اهمیت نام تجاری شخصی ،

کلید به سرعت بخشیدن به رشد حرفه ای خود را نام تجاری شخصی است. با توجه به اتلاف وقت و موقعیت رهبری از زنان شاغل می شود آن را حتی بیشتر مهم است برای آنها را به کار بر روی خود نام تجاری شخصی. من به شدت بر این باورند که نام تجاری شخصی از طریق شبکه های اجتماعی مهم است برای زنان. در حال توسعه یک نام تجاری شخصی قطعا قرار داده و آنها را به بالای حرفه خود.

زنان و شخصی برند ؟

زنان همکاران به راحتی جایزه دستاوردهای خود را و اعتباری برای تیم خود است. مطالعات متعددی نشان داده اند که یک زن را در تمام جهان نهفته است در خانواده اش. و این همان نگرش بسیار شفاف منعکس در زندگی حرفه ای خود را که میکشد آنها را پشت سر خود را برای رسیدن به موفقیت مطلوب. خانواده همیشه اجرا می شود در پشت ذهن خود را به عنوان آنها را به خانواده خود بیشترین اولویت بیش از همه و از این رو تعداد بسیار کمی از زنان را معیار در حرفه خود. بنابراین من پیشنهاد می کنم همه طالب زنان از ته قلب برای حفظ تعادل بین زندگی شخصی و حرفه ای و با کیفیت بودن همکاران و متوسط حداقل در حرفه خود.

برخی از پیشنهادات در مورد ایجاد نام تجاری شخصی:

حضور آنلاین:- من به شدت نشان می دهد LinkedIn به عنوان یک پلت فرم مناسب برای کشف فرصت های شغلی.

فرو رفتن:- برای ایجاد برند شخصی شما مهم ترین کار این است که برای اولین بار فرو رفتن در مورد خودتان.

اجازه دهید جهان می دانم که با پولیش مهارت های خود را:- نگه داشتن بینندگان خود و یا پیروان ارسال شده به طور منظم به روز رسانی خواهد آنها را در مورد نقاط قوت خود را. اگر بیان به خوبی مناسب با نکات کلیدی به من اعتماد آن را واقعا کار می کند.

هدف قرار دادن افراد مناسب:- همه می رود بیهوده است اگر شما هدف قرار دادن مخاطبان حق یعنی استخدام و یا در حال حاضر کارفرمایان برای تبلیغات داخلی. تمرکز بر حامیان خود را .واکنش های مثبت و نظرات اضافه کردن ارزش به پست های خود را.

نگه داشتن به روز رسانی در مورد زمان صنعتی گرایش: تنها با تسلط بر تمایلات و گرایشات شما افزایش شانس استخدام شدن. این تنها در صورتی امکان پذیر است که شما یک صدا و شبکه های اجتماعی به عنوان این کمک خواهد کرد شما را با بینش های صنعتی روند.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید