نقش بازی! Elnaaz نوروزی ثبت نام به صورت آنلاین اقدام البته

نقش بازی! Elnaaz نوروزی ثبت نام به صورت آنلاین اقدام دوره – سرگرمی

به روز شده: May 16, 2020, 12:32 IST | Hitlist تیم | بمبئی

.Elnaaz نوروزی که در حال حاضر زندگی در آلمان پیدا کرده است یک راه برای قلم مو رنگ کردن مهارت های بازیگری خود را در طول مستند.

Elnaaz Norouzi

Elnaaz نوروزی

Elnaaz نوروزی تا ثبت نام به صورت آنلاین اقدام البته از New York Film Academy. مقدس, بازی, بازیگر, است که در شهر هانوفر است در ساخت بسیاری از مستند توسط حد عالی رساندن مهارت های خود را. “l پدیدار خواهد شد از همه گیر بهتر, بازیگر,” او می گوید.

Elnaaz رفت و برگشت به خانه در هانوفر آلمان. او آگاه است که مقامات اعلام کرده اند تعطیلی کامل با توجه به همه گیر. این بازیگر همچنین در مورد خانواده گسترده خود را در ایران که این بیماری شایع است.

همیشه از Elnaaz نوروزی تا طعم موفقیت برای روی لئامت دادن در Saif Ali Khan-starrer مقدس, بازی, بازیگر ساخته شده بالیوود نشستن و توجه است. عملکرد او در پنجابی فیلم “Khiro Khundi” قدردانی شد به عنوان او بود ظاهر در OTT نمایش “Abhay”. این بازیگر که sizzled صفحه نمایش در موسیقی فیلم گورو Randhawa را “ساخته شده در هند” و تونی Kakkar را “Naagin jaise کمر هیلا” نیز صورت از چندین تایید نمیشود.

صحبت در مورد نقش او در رسانه ها تعامل Elnaaz نوروزی گفته بود: “به چالش کشیدن بازی, Jamila که آسیب پذیر است و ساده و بی تکلف و سپس تبدیل به زویا که قدرتمند است و دستکاری. هر دو از مدیران شده اند بزرگترین کمک کند. این تجربه من بهتر بازیگر. همچنین من به شما دیده می شود در یک سوم آواتار در این فصل است.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de