Rohman شال: Sushmita Sen بیت من در همه زمان ها من یک دوست پسر بسیار خوبی است

Rohman شال: Sushmita Sen بیت من در همه زمان ها من یک دوست پسر بسیار خوبی است – سرگرمی

به روز شده: Apr 20, 2020, 07:45 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Rohman شال صحبت در مورد رابطه اش با Sushmita Sen, چگونه او احساس می کند او یک دوست پسر بسیار خوبی است و چگونه او ضربه او را در همه زمان!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Rohman Shawl

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Rohman شال

Rohman شال و Sushmita Sen شده است قدمت هر یک از دیگر برای یک زمان بسیار طولانی است. ما گفت: قبل از این و ما این را دوباره بگویم که بازیگر یکی از آن معدود نامهایی که همواره اعتقاد در زندگی خود راه او را می خواستم و کاملا unapologetic در مورد آن. می شود آن را فیلم های او و یا او تصمیم به اتخاذ یا حتی روابط او هرگز پنهان هر چیزی از هر کسی ایستاده بود و با آنچه که او انجام داده است.

و در حال حاضر در مصاحبه با Rajeev Masandما رو به سمت خنده دار از او و کمال Rohman. صحبت در مورد بازیگر Rohman گفت: “من فقط این مرتب کردن برای یک بار. او بهترین او می تپد من هر بار و من یک دوست پسر بسیار خوبی است. او واقعا خوب… من باید به او آموخت اما او به من می زند همه زمان ها است.” و آنچه به دنبال آن بعد از آن جمعی خنده.

او افزود: “درست است که او به من آموخت شطرنج و من ضرب و شتم او را نیز.” Rohman ادامه داد و اظهار داشت: “نه او نه یک اوقات فراغت. او کسی است که آموخته شطرنج و او گفت: او شما را خواهد شکست من صد بار و سپس شما را پیدا خواهد کرد آن را دشوار را به نفع خود هنگامی که در یک صد بار و من آن را انجام داده است.”

Rohman و Sushmita در حال حاضر قفل شده را با هم و طرفداران خود را در حال انتظار برای دیدن هنگامی که بازیگر روابط گره با عشق از زندگی خود را. او همچنین مشغول آینده web-سری Aarya خواهد بود که به زودی اکران. او شناخته شده برای فیلم هایی مانند Biwi No. 1, Maine Pyaar Kyun Kiya و Main Hoon Na.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>