یک منبع از این مجموعه نشان می دهد, “Rohit آقا بسیار خوشحال بود به می دانم که Karishma تا به حال سالم جعبه chikkis است که می تواند سیر هوس خود را.”

Karishma Tanna with Rohit Shetty. Picture/PR

Karishma Tanna با Rohit Shetty. تصویر/روابط عمومی

Karishma Tanna شده است و مبارزه با او ترس و نشان داده عزم بزرگ به عنوان او می سازد راه خود را از طریق هر کار با موفقیت. هند بزرگترین شیرین کاری مبتنی بر واقعیت نشان می دهد Khatron Ke Khiladi فصل 10 افزایش سطح شدت با وظایف اختصاص داده شده به افراد مشهور کنندگان.

Karishma Tanna همواره آوازی در مورد اینکه در مجموع foodie. در بلغارستان در حالی که تیراندازی به یک وظیفه مدیر و میزبان Rohit Shetty ذکر شده به آنها را ناگهانی خود را ولع مصرف برای دسر, اما نوع دسر است که نمی شکستن رژیم غذایی خود را. Karishma آمد برای نجات خود و نشان داد که او تا به حال به همراه آورده بسیاری از خانه-مواد غذایی پخته شده و خوشحال بود به بخشی با چند قطعه از جعبه قند chikkis ساخته شده توسط او ،

یک منبع از این مجموعه نشان می دهد, “Rohit آقا بسیار خوشحال بود به می دانم که Karishma تا به حال سالم جعبه chikkis است که می تواند سیر هوس خود را. لب دوست داشتنی و دلپذیر است آنچه که او نامیده سالم chikkis و ستایش مادر او را برای این ظرافت.”

آیا تماشای Khatron Ke Khiladi فصل 10 در رنگ های هر شنبه-پنج شنبه ساعت 9.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de