Rohit Sharma عاطفی پیام برای همسر Ritika در میان اجرا شکستن: آموخته اند و درک

Rohit Sharma عاطفی پیام برای همسر Ritika در میان اجرا شکستن: آموخته اند و قابل درک – ورزشی

به روز شده: مارس 18, 2020, 08:36 IST | سرپرستان | بمبئی

هند محدود اور معاون کاپیتان Rohit همچنین متعهد تعهد خود را به ماندن در خانه در طول COVID-19 همه گیر با تکمیل Yuvraj Singh, رسانه های اجتماعی, چالش

Pic courtesy/Rohit Sharma's Instagram account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/Rohit Sharma را Instagram account

این COVID-19 ناشی از سراسر کشور مستند ساخته شده هند کریکت Rohit Sharma متوجه آنچه که او از دست رفته با همسر Ritika Sajdeh زمانی که این دو با هم نیست.

“همانطور که ما می گویند یادگیری هرگز متوقف نمی شود, من سپاسگزار هستم که این زمان در دست برای درک و یادگیری چیزی روزمره مورد هر یک از دیگر. در این زمان ساخته شده است من متوجه آنچه ما را از دست ندهید زمانی که ما با هم” Rohit گفت: در یک Instagram پست در دسته با یک عکس از او و Ritika با هم.

هند محدود اور معاون کاپیتان Rohit همچنین متعهد تعهد خود را به ماندن در خانه در طول COVID-19 همه گیر با تکمیل Yuvraj Singh, رسانه های اجتماعی به چالش بکشد.

سابق هند همه طفیلی Yuvraj به چالش کشیده بود Sachin Tendulkar, Rohit و Harbhajan Singh محبوب پلت فرم رسانه های اجتماعی توییتر به حقه بازی کریکت توپ با کنار یک خفاش.

Rohit ارسال شده یک ویدیو در توییتر خود مسئولیت رسیدگی به آن محدود اور معاون کاپیتان می تواند دیده می شود دستکاری توپ با استفاده از دسته خفاش خود را.

Rohit بیشتر نامزد هند هم تیمی های Shreyas Iyer Rishabh نفس نفس زدن و Ajinkya Rahane.

“شما بروید وجود دارد @YUVSTRONG12! من متعهد به ماندن در خانه. من بیشتر معرفی @ShreyasIyer15, @RishabhPant17 و @ajinkyarahane88 به نوآوری و متعهد به ماندن در خانه” او زیر نویس پست.

سابق و فعلی تیم کریکت است و باید به رسانه های اجتماعی خود را دسته برای نگه داشتن ارتباط با طرفداران پس از ورزش به حرکت آمد در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de