Rohit Sharma به یاد می آورد ریکی Ponting را از روی لئامت دادن با سرخپوستان بمبئی: او انگیزه بچه جوان

Rohit Sharma به یاد می آورد ریکی Ponting را از روی لئامت دادن با سرخپوستان بمبئی: او انگیزه بچه جوان – ورزشی

به روز شده: مارس 19, 2020, 14:17 IST | سرپرستان | بمبئی

روز دوشنبه Rohit پیوست هند هم تیمی Ravichandran Ashwin در طول یک جلسه زنده در Instagram و اواز یا موسیقی دو نفری صحبت در مورد چیزهای مختلف هر دو در و خارج از زمین

Ricky Ponting and Rohit Sharma

ریکی Ponting و Rohit Sharma

هند کریکت Rohit Sharma است به یاد می آورد زمانی که او برای به اشتراک گذاشتن اتاق پانسمان با ایرانیان ریکی Ponting برای سرخپوستان بمبئی در سال 2013 نسخه از لیگ برتر است.

روز دوشنبه Rohit پیوست هند هم تیمی Ravichandran Ashwin در طول یک جلسه زنده در Instagram و اواز یا موسیقی دو نفری صحبت در مورد چیزهای مختلف هر دو در و خارج از زمین.

“در سال 2013, ما رو ریکی Ponting در حراج. در سال 2012 Sachin (د) گفت که او نمی خواهد منجر بمبئی و Harbhajan Singh ساخته شده بود که کاپیتان” Rohit گفت: Ashwin در طول تعامل آنلاین.

“اما در سال 2013, من نمی دانم چرا Bhajju paa ساخته نشده بود کاپیتان. و من فکر کردم من ساخته خواهد شد کاپیتان اما پس از آن Ponting خریداری شد در حراج.

“Ponting یکی از اولین وارد هند برای 2013 فصل. او می خواست به درک همه. او گفت که او می خواست به یک تیم پیوند جلسه اول.

“در راه آن ساخته شده تاثیر بسیار مثبتی بر همه. Ponting واقعا انگیزه بچه جوان,” او اضافه شده است.

Rohit همچنین توضیح داد که چرا Ponting شدت پایین به عنوان کاپیتان در اواسط راه از طریق مسابقات و تحویل حاکم فعلی هند معاون کاپیتان در محدود اور.

“او نه نمره اجرا می شود بنابراین او تصمیم گرفت به گام را به عنوان کاپیتان. در نهایت Ponting به نام من و من با توجه به کاپیتانی خود درس. او در واقع بازیکن-تقدیر-مربی در طول فصل 2013. او همیشه وجود دارد برای کمک به من,” هند بازکن گفت.

در طول تعامل با Ashwin, Rohit یک افتخار پدر یک babygirl همچنین صحبت در مورد چگونه زندگی خود را تغییر داده است پس از ورود Samaira. او نشان داد او داده است تا در خیابان مواد غذایی معروف بمبئی پس از نیمه شب.

“من شده است را چند بار رفته به آن محل معروف در نزدیکی Chowpatty. یکی از بهترین pav bhaajis شما وجود دارد,” Rohit گفت.

در حال حاضر من یک کمی در خانه احتمالا خواب که در آن نقطه به طوری که هیچ شانسی برای رفتن و غذا خوردن pav bhaajis پس از نیمه شب است.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im