Rohit Sharma در رئال مادرید را به عنوان برنده: در نهایت برخی از اخبار خوب در یک سال که به شدت فاقد هر

Rohit Sharma در رئال مادرید را به عنوان برنده: در نهایت برخی از اخبار خوب در یک سال که به شدت فاقد هر – ورزشی

به روز شده: Jul 17, 2020, 13:34 IST | سرپرستان | بمبئی

Rohit که LaLiga با نام تجاری سفیر ایران در هند گفت: در گذشته که او سرسخت رئال مادرید حامی

Rohit Sharma. Pic/ Twitter

Rohit Sharma. عکس/ توییتر

کریکت هند Rohit Sharma روز جمعه تبریک گفت رئال مادرید پس از آنها خود را امن 34 LaLiga عنوان. رئال مادرید امن 2019-2020 LaLiga جایزه پس از پیروزی 2-1 در خانه ویارئال در روز پنج شنبه شب. کارین بنزما به ثمر رساند و دو بار در یک بازی که نیاز به پیروزی برای اطمینان از این عنوان را با بازی هنوز هم به بازی در این فصل است. “عنوان دیگری در کیسه. رئال مادرید واقعا آمد و با هم به عنوان یک تیم در طول این زمان دشوار است. تبریک می گویم!” Rohit گفت: در یک صدای جیر جیر.

“در نهایت برخی از اخبار خوب در یک سال است که به شدت فاقد هر گونه” او اضافه شده است.

هند کریکت در حال حاضر با بهره گیری از یک مجبور به شکستن در خانه های خود را در میان جهانی COVID-19 همه گیر است که تاکنون بیش از 5 لاخ زندگی در سراسر جهان است. Rohit که LaLiga با نام تجاری سفیر ایران در هند گفت: در گذشته که او سرسخت رئال مادرید حامی. پس رئال مادرید عنوان برنده, مربی تیم زین الدین زیدان اعلام کرد که او شادترین فرد در جهان در حال حاضر است.

“افرادی هستند که می گویند که شادی باعث می شود بدون سر و صدا اما من شاد ترین فرد در جهان در داخل در حال حاضر. با تشکر فراوان از همه برای پشتیبانی از” زیدان بیان شد که در پس از بازی پايه بلند كن بادي توسط باشگاه وب سایت رسمی.

این دومین LaLiga عنوان برای زیدان به رئال مادرید cach بعد از او به رهبری آنها را به لیگ شکوه در سال 2017.
سرجیو راموس نیز پرداخت می شود, غنی ادای احترام به زیدان گفت: همه چیز فرانسوی لمس ‘تبدیل به طلا’.

“همه چیز زیدان لمس تبدیل به طلا” راموس گفت LaLiga. “ما به او اعتقاد دارند و در کار خود را. او کسی است که برای ایجاد تفاوت او کسی است که اعتماد بازیکنان و انجام چند. ما امیدواریم که او در اینجا باقی می ماند برای یک مدت زمان بسیار طولانی او منحصر به فرد است.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید