Rohit Sharma نتواند بولینگ; Sachin Tendulkar به مشاوره برای جوان اسلحه

Rohit Sharma نتواند بولینگ; Sachin Tendulkar به مشاوره برای اسلحه جوان – ورزشی

به روز شده در: آوریل 13, 2020, 10:44 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

کریکت متصل: چت خواهد kickstart با هیتمن Rohit Sharma ویژه مصاحبه در مارس 13th, به دنبال خدا از Sachin Tendulkar Cricket و تیم هند کاپیتان Virat Kohli

Sachin Tendulkar and Rohit Sharma. Picture Courtesy/ Official Instagram handles

Sachin Tendulkar و Rohit Sharma. تصویر حسن نیت ارائه میدهد/ Official Instagram دستگیره

پس از یک محرک دریافت به کریکت متصل, Star Sports India پیشرو پخش در حال حاضر معرفی یک نام تجاری جدید نشان می دهد ‘کریکت متصل: چت’ کمک خواهد کرد که طرفداران گرفتن با مورد علاقه خود را ستاره در طول هفته. در یک فرمت به کریکت متصل با نام تجاری جدید سری است که در Star Sports 1 و Star Sports 1 Hindi از مه 13 سال 2020 به بعد را ببینید flagbearers از ورزش کاوش بیشتر به چگونه آنها fruitfully استفاده از زمان خود را در طول این مستند و ارائه مشاوره به اطفال در چگونه ذهنی متمرکز در طول COVID-19 بار.

‘کریکت متصل: چت’ خواهد kickstart با ‘Hitman’ Rohit Sharma ویژه مصاحبه در مارس 13th, به دنبال خدا کریکت’ Sachin Tendulkar و تیم هند کاپیتان Virat Kohli هر ویژگی به طور انحصاری در مه 14 و 15 ماه مه بود که به پرده پایین در یک پرستاره در هفته اول از سری.

در اولین قسمت از سری Rohit Sharma که به تازگی تبدیل به یک سال و مسن تر در آوریل 30th, مذاکرات در مورد چگونه او نتواند بولینگ در ورزش ستاره’ نشان می دهد کریکت متصل چت. Rohit گفت: “من از دست من و بولینگ! پس من مجروح انگشت من, من قادر به گرفتن توپ و من نمی توانم کاسه راه من استفاده می شود به. Wankhede زمین را نمی دهد من یک شانس برای کاسه بنابراین من دور ماندن از آن. در آزمون من سعی می کنم به کاسه دلیل است که به پرتاب یک استراحت. برای کمک به تیم من از نظر ذهنی آماده سازی خودم برای کاسه 10 اور در یک مسابقه تست.”

در دومین قسمت Tendulkar doles خارج طلایی مشاوره در مورد چگونه بازیکنان هنوز هم می تواند با استفاده از lockdown برای آماده سازی خود را. صحبت کردن در مورد راه های در مورد چگونه اطفال را می توان از نظر جسمی و ذهنی آماده هنگامی که قفل برداشته است Sachin Tendulkar گفت: در ورزش ستاره’ نشان می دهد کریکت متصل, “من می خواهم بگویم همه آنها به شارژ باتری خود را. آنها نیاز به یک زمان کمی را به عنوان به خوبی. هنگامی که شما در حال بازی هر روز جایگزین آن را نه چندان آسان به ماندن در بالای بازی تمام وقت. خوب است به حرکت به دور از کریکت در حالی که برای شارژ باتری های خود را و سپس شروع به تمرکز بر. من از دیدن انواع مختلف از آموزش است که بازیکنان انجام می دهند در رسانه های اجتماعی.

علاوه بر آن تا آنجا که پنبه حلاجی شده و بولینگ وجود دارد بدنی آموزش و آماده سازی خودتان ذهنی که یکی از نیاز به انجام است. آنها همچنین نیاز به تجسم در چگونه آنها می توانند اصلاح چه اشتباه آنها در گذشته و چگونه آنها می توانند تکرار این خوبی آنها را انجام داد. شده اند وجود دارد بسیاری از قهرمانان که نمی بهترین از همه چیز, اما آنها ساخته شده و بهترین از همه چیز آنها بود بنابراین در حال حاضر ما در این وضعیت است. ما باید سعی کنید و به حداکثر رساندن هر چه امکانات در دسترس ما هستند در حال حاضر. این همه در مورد ماندن متصل با کریکت.”

طرفداران می توانید بنشینید با این افسانه ها را در کریکت متصل چت از 13th مارس سال 2020 به بعد. نشان می دهد خواهد بود broadcasted on Star Sports 1 & Star Sports 1 هندی در 07:30 PM با تکرار در 08:30 PM, 09:30 بعد از ظهر تا 10:30 PM.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de