Rohit Sharma: دست از بودن در کنار هم تیمی نمی توانید صبر کنید برای ضربه زدن برخی از توپ

Rohit Sharma: دست از بودن در کنار هم تیمی نمی توانید صبر کنید برای ضربه زدن برخی از توپ های ورزشی

به روز شده: مه 25, 2020, 07:27 IST | PTI | دهلی نو

او سپس به دست سه مطابقت خانه ODI سری در مقابل آفریقای جنوبی به عنوان او تحت توانبخشی اما در آن زمان آن رها شده بود با توجه به COVID-19 همه گیر

Rohit Sharma

Rohit Sharma

هند محدود اور معاون کاپیتان Rohit Sharma می گوید که او به طور کامل بهبود از آسیب گوساله که او را مجبور به ترک تور نیوزیلند میدوی در اوایل این سال, اما تست آمادگی جسمانی شده است به طور مداوم به تعویق افتاد به دلیل COVID-19 مستند.

این Mumbaikar مجبور به بازگشت به خانه در فوریه 2 پس از متحمل آسیب در طول T20 series برابر کلاه سیاه. او سپس به دست سه مطابقت خانه ODI سری در مقابل آفریقای جنوبی به عنوان او تحت توانبخشی اما در آن زمان آن رها شده بود با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“قبل از این مستند اتفاق افتاده است, من تقریبا آماده برای بازی. که کل هفته بود و من تست آمادگی جسمانی اما زمانی که مستند اتفاق افتاد و من تا به حال به عقب راندن همه چیز در حال حاضر” Rohit گفت LaLiga را Facebook live جلسه شنبه شب.

“هنگامی که همه چیز باز می شود تا من مجبور به رفتن به مرکز [ملی کریکت آکادمی] و من تست تناسب اندام و هنگامی که من تصویب تست تناسب اندام, من اجازه خواهد داشت برای رفتن و رزومه وظایف من با این تیم است.” Rohit, 33, گفت: او از دست رفته است حلق آویز کردن با هم تیمی های خود است و به دنبال به جلو به آموزش با آنها را زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت.

“من از دست حلق آویز در اطراف من هم تیمی و داشتن گفتگوی بورسی که با آنها. هنگامی که شما در حال بازی با هم از 365 روز ما با هم برای 300 روز, بازی, رفت و آمد پس از آن مانند یک خانواده است. اولین چیزی که من می خواهم انجام دهید این است برای گرفتن تا با این بچه ها و سعی کنید و آمار برخی از توپ به عنوان به زودی به عنوان من می توانم” او اضافه شده است.

بمبئی یکی از بدترین تحت تاثیر این بیماری مسری و Rohit متوجه می شود که آن را ممکن است زمان بیشتری را برای او به سر آموزش. “من فرض کنید که کسانی که [دیگر] مکان ممکن است باز کردن خیلی زودتر از بمبئی شهرستان که در من بماند و که بیشتر آلوده. من احساس می کنم بچه های دیگر را ارسال me ویدئوها از رسیدن به هر یک از بسیاری دیگر زودتر از من انجام,” او گفت:.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im