Rohit Sharma است که من نقش او واقعی است match-برنده: حیدر علی

Rohit Sharma است که من نقش او واقعی است match-برنده: حیدر علی – ورزشی

به روز شده: Jun 19, 2020, 14:15 IST | ANI | لاهور

حیدر علی پاکستان U19 دوم موفق ترین رودخانه با 317 اجرا می شود در مقابل آفریقای جنوبی U19 در ماه ژوئن

Haider Ali

حیدر علی

پاکستان رودخانه حیدر علی که خود را به دست آورده تماس قبل از ازدواج-برای انگلستان تور در روز پنج شنبه گفت: هند swashbuckling بازکن Rohit Sharma است نقش خود را مدل زیرا او پس از اتمام بازی و او یک بازی برنده. علی بازی های برگزار شده است برای پاکستان U19 تیم بود و برجسته 2019-20 فصل پس از آن او به دست آورده ظهور قرارداد برای 2020-21 فصل است. او پاکستان U19 دوم موفق ترین رودخانه با 317 اجرا می شود در مقابل آفریقای جنوبی U19 در ماه ژوئن. او همچنین کمک 239 اجرا می شود نه در مسابقات در یک اعتصاب-نرخ بیش از 158 به صورت پیشاور Zalmi در ناتمام پاکستان سوپر لیگ سال 2020 است.

“تا آنجا که به نقش مدل ها نگران معدن Rohit Sharma. من واقعا او را دوست دارم به عنوان یک بازیکن و می خواهید را به سمت تهاجمی شروع در بالا و ضربه زدن به توپ پاک مانند او را” حیدر گفت: در یک ویدیو کنفرانس مطبوعاتی. “او یک مرد برای هر سه, فرمت, و او می تواند بازی خود را به تمام فرمت های. و چیزی که من می خواهم بهترین زمانی است که او با عبور از 50 او در حرکت به 100 و سپس او را به فکر 150 و حتی 200. این چیزی است که من می خواهم به انجام این کار: به فکر می کنم در مورد گرفتن نمرات بزرگ و هنگامی که من به آنجا هدف حتی برای آنهایی که بزرگتر است. او پس از اتمام بازی کردن کنار او و واقعی بازی برنده,” او اضافه شده است.

BCCI همچنین نامزد دریافت جایزه Rohit برای راجیو گاندی Khel Ratna جایزه 2020, بالاترین ورزشی افتخار خود را برای عملکرد عالی در بازی. راست دست رودخانه است ICC ODI کریکت سال و اولین ضربه به نمره چهار T20I قرن و اولین بازیکن به دوقلو قرن ها در ازدواج خود ظاهر به عنوان یک آزمون بازکن. علی بیشتر در مورد صحبت های اولیه اش cricketing روز و در ادامه به ابراز تمایل خود را برای بازی با پاکستان در تمام سه فرمت.

“من شروع کردم کریکت در اوستہ محمد به عنوان یک نوار-توپ بازیکن در سال 2015. در سال 2016 شروع کردم به بازی سخت توپ و بازی برای زیر 16 جانبی و سپس زیر 19. در خانواده من پسر عموی من تنها کسی است که بازی کریکت و هیچ کس دیگری. او را به تماشای من شروع به گرفتن علاقه مند در ورزش” حیدر گفت.

“هدف من به نمایندگی از پاکستان. هدف من این است که بازی به هر سه فرمت و آماده سازی برای هر سه فرمت بزرگ است. به تازگی در بازار داخلی کلاس اول رقابت های من هست و قبل از آن وجود داشت U-19 جام جهانی. من پس از بازی PSL بنابراین من تا به حال تمرین در هر سه فرمت. به عنوان به زودی به عنوان من شانس من بهترین من,” او اضافه شده است.

پاکستان را بازی سه آزمون و به عنوان بسیاری از T20Is در برابر انگلستان در زیستی-محیط امن شروع از جولای 3.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im