Rohit Sharma, Dipika Pallikal و دیگر ستاره های ورزشی ثبت نام برای #Hometeamhero چالش

Rohit Sharma, Dipika Pallikal و دیگر ستاره های ورزشی ثبت نام برای #Hometeamhero چالش – ورزشی

به روز شده: مارس 29, 2020, 11:33 IST | سرپرستان | دهلی نو

این #Hometeamhero چالش یک رویداد ورزشی جهان ورزشکاران و سازندگان برای متحد کردن و کمک به ایجاد تفاوت با اختصاص تمرینات خود را به جامعه قهرمانان که در حفظ و جهان را ضروری خدمات در حال حرکت

Rohit Sharma and Dipika Pallikal

Rohit Sharma و Dipika Pallikal

بالا, هندی, ورزشکاران از جمله امثال Rohit Sharma, Hima داس, Manpreet سینگ Kuldeep Yadav Dipika Pallikal, Simranjit Kaur و Mirabai Chanu گرد هم آمده اند برای شرکت در بزرگترین مجازی رویداد ورزشی.

این #Hometeamhero چالش یک رویداد ورزشی جهان ورزشکاران و سازندگان برای متحد کردن و کمک به ایجاد تفاوت با اختصاص تمرینات خود را به جامعه قهرمانان که در حفظ و جهان را ضروری خدمات در حال حرکت است. چالش خواهد بود زنده از 29 مه–ژوئن 7. برای هر ساعت از فعالیت های وارد شده در برنامه های آدیداس اهدا خواهد شد یک دلار به کسی که COVID-19 صندوق امداد در شرکت کنندگان به نمایندگی. یکی به سادگی می توانید شرکت با دانلود آدیداس در حال اجرا و یا آدیداس آموزش نرم افزار(s) و ورود به سیستم فعالیت های خود را.

به عنوان بخشی از کمپین یک سری از ویژه سرپرستی چالش خواهد بود زندگی در درون آدیداس’ در حال اجرا و آموزش برنامه های. ورزشکاران خواست توده ها برای ثبت نام و پیوستن به آنها را برای شرکت در این نهایی اهدای رله که با هدف بالا بردن $1 میلیون دلار برای کسی که COVID-19 صندوق امداد. هیجان زده در مورد راه اندازی چالش Rohit گفت: “این زمان برای همه ما به گرد هم می آیند به عنوان یک تیم و نشان دادن قدردانی ما را برای آستر که حفظ شده است خدمات ما در حال حرکت است.” “من خیلی خوشحال هستم که ورزش به ما می دهد فرصت برای متحد کردن و من همه را تشویق به جلو آمده و به طور فعال شرکت در آدیداس #Hometeamhero چالش”.

با توجه به Manish Sapra ارشد, نام تجاری, مدیر “ورزش سبب, الهام بخش, سرگرم و متحد همه اما مهمتر از ورزش می دهد و امیدوارم که به همه است.” “این بسیج جهانی ورزشکاران و سازندگان است که شاهد افزایش بی سابقه در مردم تبدیل به ورزش و تناسب اندام بیش از 60 روز گذشته. بیشتر به این حرکت ما هیجان زده برای راه اندازی #Hometeamhero چالش و تمام تمرینات شمارش!”

برای گرد هم آوردن مردم از تمام جنبه های زندگی, چالش ساخته شده است در همکاری بین چندین فعالیت ردیابی برنامه های کاربردی مانند Garmin Zwift قطبی و Suunto که در آن مردم می تواند اتصال خود را به طور منظم تمرینات به آدیداس’ نرم افزار برای کمک به سوی این علت است.

تعدادی از فعالیت ها را شامل می شوند – دوچرخه سواری, پیاده روی, قدرت, آموزش, ایروبیک, تردمیل, فوتبال, بسکتبال, بوکس, تنیس, به نام چند.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de