Rohit Sharma: برت لی در زمان خواب من دور جاش Hazlewood خیلی خوب

Rohit Sharma: برت لی در زمان خواب من دور جاش Hazlewood را بیش از حد خوب – ورزشی

به روز شده: مارس 04, 2020, 07:36 IST | PTI | دهلی نو

پس از ساخت اولین بازی خود را در سال 2007 به عنوان یک زودرس استعداد Rohit Sharma رفته و تبدیل به یکی از پرکار ترین ضربه و سوء استفاده خود را در محدود اور کریکت به هیچ یک دوم هستند

Josh Hazlewood and Brett Lee

جاش Hazlewood و برت لی

فکر کردن به برت لی صاعقه گرفته بود Rohit Sharma را “خواب” زمانی که او برای اولین بار آغاز شده اما در میان زمان زیادی جاش Hazlewood یکی بادپا هند دارای زرق و برق “نمی خواهند به چهره” در آزمون.

Rohit گفت: او باید از نظر ذهنی آماده به صورت Hazlewood زمانی که هندوستان تور استرالیا برای یک سری تست بعدها در این سال ارائه COVID-19 همه گیر فروکش. خواسته به نام سخت ترین پیسرز او مواجه شده است و تا کنون Rohit گفت: “یک کاسه ساز برت لی چرا که او به من اجازه خواب شب گذشته در اولین سفر به استرالیا در سال 2007 به عنوان من فکر کردم که چگونه به بازی این کاسه که کاسه در بیش از 150 kmph.”

“در سال 2007 برت لی در اوج خود بود. من استفاده می شود به تماشای او را از نزدیک و متوجه شد که او به طور مداوم بولینگ در سرعت حدود 150-155 kmph. فکر یک جوانی مثل من در مواجهه با این نوع از سرعت در زمان دور من خواب” Rohit گفت: سابق استرالیا با سرعت تاجر در ورزش ستاره’ ‘کریکت متصل می شود’. پس از ساخت اولین بازی خود را در سال 2007 به عنوان یک زودرس استعداد Rohit رفته و تبدیل به یکی از پرکار ترین ضربه و سوء استفاده خود را در محدود اور کریکت به هیچ یک دوم.

Rohit متصلب است تا 29 ODI صدها و شش قرن در تست کریکت علاوه بر چهار به سه شکل علامت در T20 بین المللی. “در حال حاضر کسی که من نمی خواهم به صورت تست کریکت خواهد بود جاش Hazlewood چون او را منظم می کند و حرکت به دور از ظهر. او به شما loose balls,” او گفت:. در میان بازنشسته زیادی, Rohit گفت: آفریقای جنوبی به سرعت بزرگ Dale Steyn نیز به او داده کابوس به دلیل توانایی خود را به چرخش توپ در سرعت بزرگ است.

“من دو بازنشسته مورد علاقه bowlers که من می خواستم هرگز به صورت یکی برت لی و دیگر Dale Steyn. من می خواستم هرگز به صورت Steyn به دلیل بازی سرعت و نوسان در همان زمان یک کابوس بود آن را فقط غیر واقعی است.” Rohit گفت: او همچنان به چهره با کیفیت کنندگان در اين روز با Hazlewood بودن در میان بهترین . “من او را به اندازه کافی به درک که. من برای یک واقعیت است که اگر من برای رفتن به استرالیا برای بازی تست و پس از آن من باید از نظر ذهنی آماده به نظم در حالی که رو به جاش گفت:” گلزن از سه به دو برابر صدها نفر در ODIs.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de