Rohit Sharma و Virat Kohli باید صبر کنید!

Rohit Sharma و Virat Kohli باید صبر کنید! – ورزش

به روز شده: May 16, 2020, 07:45 IST | AFP | دهلی نو

BCCI خزانه دار می گوید: بر اساس بمبئی-Rohit Sharma و Virat Kohli ممکن است قادر به شروع آموزش به زودی مانند دیگر خود هند هم تیمی های این شهرستان است Coronavirus کانون.

Rohit Sharma and Virat Kohli

Rohit Sharma و Virat Kohli

بالا, هندی, بازیکنان, Virat Kohli و Rohit Sharma می تواند در سمت چپ رشته در همه گیر زده بمبئی زمانی که ارشد بازیکنان شروع دوباره آموزش رسمی هشدار داده است. هیئت مدیره کنترل کریکت در هند (BCCI) می تواند اجازه می دهد فضای آموزشی به عنوان اوایل هفته آینده زمانی که کاهش بیشتر از دولت در سراسر کشور Coronavirus مستند است برای شروع. اما بمبئی که در آن ملی کاپیتان Kohli و معاون او در محدود اور Rohit بر اساس هستند که در خط مقدم از هند نبرد در برابر این بیماری همه گیر و دشوار محدودیت انتظار می رود حفظ شود وجود دارد.

محدودیت باقی می ماند

“برای بازیکنان مانند Kohli و Rohit این محدودیت وجود دارد در بمبئی و ممکن است اقامت” BCCI خزانه دار آرون Dhumal به خبرگزاری فرانسه گفت. بمبئی ثبت کرده است تقریبا 1000 Coronavirus مرگ و حساب برای بیش از یک سوم از هند و میر تا کنون. تعداد موارد جدید است که هنوز هم در حال افزایش است. Dhumal گفت که پس دولت صحبت از کاهش بیشتر آن نزدیک به دو ماهه مستند “برخی از مهارت مبتنی بر آموزش” در خارج از منزل می تواند ممکن است در دیگر نقاط هند است.

Arun Dhumal
آرون Dhumal

در حالی که کریکت بین المللی و لیگ برتر هند شده اند بالا مشخصات ورزشی قربانیان Coronavirus Kohli و دیگر بازیکنان شده است ارسال تصاویر خود را به داخل سالن آموزش و فعالیت های دیگر در رسانه های اجتماعی در طول مستند. Dhumal گفت: ملی هند کریکت آکادمی (NCA) در بنگلور مشغول به کار بود در یک پست-مستند طرح برای بازیکنان خواهد بود که متناسب با سطح محدودیت.

“همانطور که از در حال حاضر ما در حال کار با توجه به مستند محدودیت از طریق برنامه های آنلاین و حالت است. مربیان و کارکنان پشتیبانی به طور منظم در تماس با بازیکنان گفت:” Dhumal.

از سرگیری طرح

“همه خواهد بود مشتاق به آمار زمین و این ایده است که هر زمان که ما آماده هستند برای بازی کریکت به رزومه آنها [بازیکنان] قادر به خود را 100 درصد است.”

هند یک تور کوتاه از سریلانکا برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن اما از آن است که به طور گسترده ای انتظار می رود می شود.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im