روهان سیپی با استفاده از دوره قفل شدن به عنوان فرصتی برای ایجاد محتوای مربوطه، در مورد ایجاد نمایش مبتنی بر طلاق خود، واکالات از خانه.

A still from the show

هنوز هم از نمایش

آخرین سری وب روهان سیپی به نام واکالات از خانه توسط تیمش و او در جریان قفل شدن مفهوم سازی شد. تهیه کننده-کارگردان می گوید: «ما به طور مداوم تلفنی گپ می زدیم، ایده ها را پرت می کردیم، پایین می آوردیم و امیدواریم چیزی از آن بیرون بیاید.»

“او در یک داستان از یک زن و شوهر رفتن را از طریق طلاق، بیش از تماس های زوم رسید. گزارش هایی از افزایش تعداد پرونده های طلاق در طول قرنطینه منتشر شده است. بنابراین، آن را ناشی از وضعیت مردم در واقع در هستند، می گوید: “Sippy، اضافه کرد که عنوان از مرحله ای که در حال حاضر لذت بردن از لحظه خود را در خورشید – کار از خانه مشتق شده است.

سری آمازون پرایم که امروز افت می کند، ویژگی های دو نفره هم اتاقی های دائمی سومیت ویاس و نیدی سینگ به همراه کوببرا سایت، گوپال دات و آکارش خوریانا است.

Rohan Sippy
روهان سیپی

سیپی که برای کارگردانی این سریال به رسانه مجازی می رود، می گوید مقدار عادلانه ای از بازآشنایی به درک وظیفه در دست رفت. “یکی استفاده می شود در مجموعه با یک واحد، دوربین و شلوغی و شلوغی خدمه. اینجا تنها بودم، به لپ تاپ خیره شده بودم.» در ابتدا کارگردان نائوتانکی سالا (۲۰۱۳) و دوم مارو دوم (۲۰۱۱) در مورد کنار کشیدن موفقیت آمیز آن نامشخص بودند. “معمولاً ما عادت داریم که در هر مرحله جلساتی داشته باشیم. در اینجا، ریخته گری، جلسه فیلمنامه خوانی، تمرین ها، و مصوبات صحنه و لباس بیش از تماس ها انجام شد. بنابراین، این یک تجربه جدید بود. یک بازیگر باید دوربین دار و هنرمند آرایش نیز می شد. ما هم باید مطمئن می شدیم که اتصال به اینترنت چه زمانی برای همه مناسب است.»

انگار وظیفه فیلمبرداری پروژه عملاً به اندازه کافی چالش برانگیز نبود، سیپی باید اطمینان حاصل می کرد که سرعت کمدی حفظ شده تا توجه بینندگان حفظ شود.

سیپی، پیش از این برنامه وب، دفتر (۲۰۱۹) را کارگردانی کرده بود.

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار