خرید رپورتاژ

روهان بنیامین است که تمام مجموعه به آمار B-Town با صدای شگفت انگیز – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Feb 21, 2020, 17:25 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

روهان بنیامین آینده خواننده که اولین تک Doorie تا به حال ضربه چشم گاو نر است و همه را به نسخه بعدی خود آهنگ خاطرات

با موسیقی هندی صحنه دستخوش موجی از آزمایش های غیر متعارف به عنوان ملودی و همچنین به عنوان تازه صداها و نوازندگان در حال معرفی به صورت منظم روهان بنیامین – آینده خواننده -که اولین single ‘Doorie’ تا به حال ضربه چشم گاو نر است تمام مجموعه به انتشار خود به آهنگ بعدی ‘خاطرات’ که او تیمی با مشهور رپر و آهنگساز گیری G.

بنیامین که تا به حال آغاز شده به عنوان یک صفحه کلید بازیکن در سن مناقصه از 4 می گوید که قوام و عمل ساخته شده است که او آنچه را که او امروز است. درست پس از S. S. C روهان به حال تصمیم به همکاری با Zee Music Company, که منجر به اولین single ‘Doorie’ موسیقی که برای آن تشکیل شده بود توسط زوبین Sinha.

20-سال روهان سفر به شهرهای مختلف برای مرحله را نشان می دهد و می گوید: “خانواده من حمایت کرده است بسیاری در موسیقی حرفه ای است. من واقعا احساس می کنم خیلی خوش شانس برای مانند محبت پدر و مادر که همیشه ایستاده بود زمانی که من دچار مشکل شد و تلاش شد سخت برای رسیدن به این فهرست است.”

روهان نیز خود را مستقل کانال یوتیوب “بنیامین روهان’ به دست آورد که بیش از یک میلیون بازدید فقط در یک زمان کوتاه است. جدا از آواز روهان نیز یک آهنگساز و ترانه سرا. روهان می گوید که موسیقی همواره مهم در زندگی خود را و او را به ویژه به رسمیت شناختن. او اشاره می کند: “من هرگز فکر نمی کردم این (موفقیت) می تواند رخ دهد این به زودی به عنوان من فقط 20 است.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im