راجر فدرر عبور تومان 37.8 کرور ارزش کمک های مالی در سال 2020 به تنهایی

راجر فدرر عبور تومان 37.8 کرور ارزش کمک های مالی در سال 2020 به تنهایی – ورزشی

به روز شده: مارس 21, 2020, 08:19 IST | یک خبرنگار | بمبئی

راجر فدرر برای اولین بار کمک به خیریه در ژانویه هنگامی که این تجمع برای امداد صورت گرفت

Roger Federer

راجر فدرر

سوئیس بزرگ تنیس راجر فدرر توسعه یافته برای کمک به افراد مبتلا در سراسر جهان با توجه به شرایط بحران های مختلف در این سال می توان به استرالیا bushfires, محروم, کودک آفریقایی و یا آنهایی که تحت تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر.

با توجه به گزارش در تنیس جهان و ایالات متحده آمریکا و راجر اهدا کرده است بیش از 5 میلیون دلار (حدود تومان 37.82 کرور) تا کنون است. اولین کمک به خیریه در ژانویه هنگامی که این تجمع برای امداد رسانی صورت گرفت. راجر و رافائل نادال اعلام کرد اهدای بیش از $170,000 (حدود R1.2cr) برای کمک به تلاش های مقامات و سازمان های غیر دولتی در مبارزه با bushfires که خراب 18.6 میلیون هکتار از استرالیا زمین.

او حتی سازماندهی بازی برای آفریقا 6 در کیپ تاون است. راجر به همراه بیل گیتس, رافائل و Trevor Noah مطرح شده بیش از 3 میلیون دلار (حدود R22.69cr) برای کودکان فقیر آفریقایی.

بعد راجر و همسرش, Elina, اهدا مبلغ 1 میلیون دلار برای کمک به COVID-19 خانواده های آسیب دیده در سوئیس. در نهایت او نیز تصمیم گرفت تا به یکی دیگر از میلیون دلار برای کمک به ارائه وعده های غذایی برای حدود 64,000 آفریقایی.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de