تاب Cristiano Ronaldo اجرا می شود شورش

تاب Cristiano Ronaldo اجرا می شود riot – ورزشی

به روز رسانی: 28 ژوئن 2020, 08:09 IST | AFP | رم

پرتغال مهاجم تبدیل مجازات و مجموعه دو گل به یوونتوس ضرب و شتم لچه 4-0

Juventus's Cristiano Ronaldo celebrates after scoring against Lecce in Turin on Friday. Pic /AFP

یوونتوس کریستیانو رونالدو در جشن پس از به ثمر مقابل لچه در تورین در روز جمعه. عکس /AFP

کریستیانو رونالدو در فرم. وی راه اندازی دو گل و تبدیل مجازات برای کمک به یوونتوس ضرب و شتم 10-مرد لچه 4-0 در روز جمعه و افزایش شانس خود را از ادعا رکورد گسترش نهم متوالی سری یک عنوان. رونالدو تلاش کرده بود از فوتبال سر در ایتالیا اما بازگشت او به فرم تحت فشار قرار دادند یوونتوس هفت نقطه روشن از دوم قرار لاتزیو. “آنچه مهم است این است که ما در ادامه برای دریافت نتایج” یوونتوس مربی Maurizio Sarri گفت که در مورد خواسته های خود را افزایش مزیت در بالای جدول.

“ما تلاش در آغاز و پس از آن ما موفق به رفتن در پایان نیمه اول. اما من تو را دیدم یک ذهنیت خوب چون حتی زمانی که بازی تمام شد ما هنوز ادامه به حمله.” لچه آغاز شده روشن اما شانس خود را از گرفتن هر چیزی از بازی کاسته زمانی که مدافع فابیو Lucioni نشان داده شد یک کارت قرمز مستقیم برای آخرین مرد چالش در رودریگو Bentancur ترک بازدید از سمت در 10 مردان برای نزدیک به یک ساعت. یوونتوس به ثمر رساند همه اهداف خود پس از کارت قرمز و در نیمه دوم اما تلاش برای شکستن بازدید کنندگان است.

رونالدو تا به حال چندین شانس اما با ارسال یک پا زدن های سقفی گذشته پست سمت چپ و به نوعی رهبری را خالی هدف از دو متری. اما پرتغال بین المللی راه اندازی Juve را بازکن هشت دقیقه پس از شکستن به عنوان او قطع توپ را به پائولو Dybala که فر به سقف خالص از لبه منطقه. رونالدو سپس در علائم خود را با مجازات دوم در بسیاری از مسابقات و پس از او افتاد با لوکا Rossettini.

رونالدو همچنین راه اندازی Juve سوم در 83 دقیقه پشت heeling توپ برای گونزالو ایگواین به نمره در مدت کوتاهی پس از آمدن زمین. Matthijs د Ligt رهبری در یک داگلاس کوستا متقابل دو دقیقه بعد به کلاه یک شب بزرگ برای یوونتوس است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK