رابرت داونی جونیور بسیار خوش برخورد: Chris Evans

رابرت داونی جونیور بسیار خوش برخورد: Chris Evans – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: آوریل 16, 2020, 12:00 IST | سرپرستان | بمبئی

این دو شده اند بخشی از مارول سینمایی جهان برای مدت طولانی با داونی جونیور در “مرد آهنین” (2008) به عنوان اولین فیلم در این طیف فیلم خط به بالا.

Chris Evans

Chris Evans

بازیگر Chris Evans می یابد خود را در “انتقامجویان: Endgame” شرکت ستاره رابرت داونی جونیور “بسیار خوش برخورد مرد”.

این دو شده اند بخشی از مارول سینمایی جهان برای مدت طولانی با داونی جونیور در “مرد آهنین” (2008) به عنوان اولین فیلم در این طیف فیلم خط به بالا.

صحبت کردن در مورد Downey Jr, ایوانز گفت: “این سخت نیست با داونی. او بسیار خوش برخورد و من فکر می کنم او واقعا فکر می کند او می دانست با وزن مسئولیت با این فیلم. او واقعا قابل درک است که زمانی که یک فرد موفق, همه ما موفقیت است.”

“بنابراین او واقعا رفت از راه خود را برای کمک به ما در پیدا کردن ما جای پای نه فقط در ‘Avengers’ فیلم اما در فردی خود را فیلم franchises حتی زمانی که او wasna¿t در مجموعه من هنوز هم احساس حمایت خود را,” او اضافه شده است.

به کارگردانی جو و Anthony Russo, “انتقامجویان: Endgame” است 22 فیلم در طیف فیلم خط به بالا.

در این فیلم ایوانز که نقش کاپیتان امریکا گفت: “خوب چیزی است که آن را همیشه آسان تر برای ساخت و مردم را پس از آنها شکسته شده است. بنابراین در آغاز این فیلم ما می بینیم بسیاری از مردم شکسته و این چیزی است که مارول در حال انجام است. آنها واقعا وارد نه تنها از نظر اخلاقی بلکه از نظر احساسی را به خوبی!”

“انتقامجویان: Endgame” خواهد شد بر روی ستاره فیلم on May 17.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف(بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de