پس از ماه ها وقفه ناشی از همه گیر جهانی، انقلاب Roadies از سر گرفته ساقه در بمبئی در تاریخ 10 سپتامبر 2020.

Varun Sood, Neha Dhupia, Rannvijay Singha, Prince Narula, Nikhil Chinappa/picture courtesy: Varun Sood's Instagram account

Varun Sood, Neha Dhupia, Rannvijay Singha, Prince Narula, Nikhil Chinappa/picture courtesy: Varun Sood’s Instagram account

فصل 17 از طولانی ترین در حال اجرا هند ماجراجویی واقعیت نشان می دهد لگد کردن در اوایل سال جاری در Rishikesh و نقل مکان کرد به هیمایزال قبل از قفل قرار دادن توقف در تمام فعالیت های فیلمبرداری در فضای باز. با این حال، با توجه به روش های عملیاتی استاندارد به عنوان صادر شده توسط وزارت I&B برای تیراندازی تلویزیون و تولید، پای قریب الوقوع انقلاب Roadies در بمبئی در این ماه صورت خواهد گرفت.

از هنجارهای دور اجتماعی گرفته تا هدکن در محل گرفته تا پروتکل های شستشوی مکرر دست و بهداشتی و ماندن بیش از امکانات برای شرکت کنندگان و خدمه، شلیک در انطباق کامل با دستورالعمل ها و پروتکل ایمنی به عنوان صادر شده توسط مقامات مربوطه است. شرکت کنندگان سفر برای نشان می دهد در حال حاضر به دنبال روش قرنطینه بیان شده است و در یک مکان از شروع تا پایان مستقر خواهد شد. همچنین آزمایش های COVID-19 برای همه طرف های مورد نظر انجام شده است.

برای قالبی مانند Roadies که نیاز به فعالیت شدید بر روی زمین دارد، ام تی وی اطمینان حاصل می کند که تمام مکان های فیلمبرداری مجهز به امکانات پزشکی مطلوب از جمله آمبولانس است که در همه زمان ها بر روی مجموعه مستقر خواهد بود. علاوه بر آن، تمام شرکت کنندگان و خدمه با مواد غذایی بسته بندی شده ارائه خواهد شد، و بسته های مواد غذایی از طریق عقیم کننده UV اجرا خواهد شد، همراه با استراحت به موقع در طول ساقه برای اطمینان از تمام اقدامات ایمنی به پایبند است.

نه تنها که، بلکه حتی وظایف با شدت بالا در نشان می دهد نیز در یک محیط امن تحت نظارت متخصصان متخصص در ایمنی، برای اطمینان از اجرای مناسب اقدامات ایمنی COVID ایجاد خواهد شد.

Replete with action and drama, Roadies Revolution is already scaling up the entertainment quotient for its fans. با شاخه های از سر گرفته شده برای همان، نشان می دهد در حال حاضر با هدف بالا بردن آگاهی و اولویت بندی ایمنی و به خوبی برای مبارزه با همه گیر جهانی است.

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار