Roadies: Neha Dhupia چهره گرما به عنوان شهروندان برچسب خود را “جعلی فمینیستی’

Roadies: Neha Dhupia چهره گرما به عنوان شهروندان برچسب خود را “جعلی فمینیستی’ – سرگرمی

به روز شده: Mar 13, 2020, 13:54 IST | Hitlist تیم | بمبئی

شهروندان برچسب Neha Dhupia یک ‘جعلی فمینیستی” و گفت که خشونت علیه زنان را باید محکوم کرد اما نه یک زن بود که بی وفا به کمال او.

Neha Dhupia

Neha Dhupia

Neha Dhupia خودش را در حال trolled برای دفاع از یک دختر بچه بود که در دو زمان ، به عنوان یکی از قضات در این ماجرا واقعیت نشان می دهد Roadies انقلاب یک مسابقه گفت که او دختر بود در او. Dhupia او گفت که آن دختر انتخاب می شود با هر کس که او می خواست.

شهروندان برچسب او را “جعلی فمینیستی” و گفت که خشونت علیه زنان را باید محکوم کرد اما نه یک زن بود که بی وفا به کمال او.

افکار خود را بر روی این ؟

Neha Dhupia اخیرا دیده می شود در کوتاه فیلم Devi, که همچنین, ویژه, Kajol در او دیجیتال اولین Shruti Haasan, Neena Kulkarni, Mukta Barve Shivani Raghuvanshi Sandhya Mhatre و Yashaswini Dayama. این فیلم کوتاه که نشان داد این نه زنان خود را در نبرد خشم و غم و اندوه را با هم دریافت کرده بود به خوبی توسط منتقدان و مخاطبان است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im