خرید رپورتاژ

Rlys مسافران باید AC قطار ضربه – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 03, 2020, 05:11 IST | سرمقاله | بمبئی

تهویه مطبوع قطار در حال هیجان انگیز و جدید خوش آمدید جنبه به سفر راه آهن

The air-conditioned local train will function on electrically operated Automatic Door closure system

مطبوع قطار محلی خواهد تابع در عمل الکتریکی درب اتوماتیک بسته شدن سیستم

آن هرج و مرج در اول روز اول نشان می دهد مطبوع قطار در ترانس بندرگاه خط بود که پردازنده صدها انجام مسافران با تشکر ساعت اوج عجله و سردرگمی است.

مطبوع محلی نیز منجر به خدمات در مسیر در حال اجرا بسیار دیر شده و بسته بندی شده سیستم عامل در خان و دیگر ایستگاه در خط.

AC قطار به تعویق افتاد در هر ایستگاه به دلیل مشکلات با درب اتوماتیک بسته میشه. مقامات به نقل از یک گزارش در این مقاله گفت که ازدحام بیش از حد منجر به این مشکلات است. وجود کشت از دیگر مشکلات فزاینده از اولیه به دلیل سردرگمی مسافران نمی خرید ویژه AC بلیط قطار.

علاوه بر این وجود دارد که تاخیر در سراسر به عنوان قطار را درب نمی تواند نزدیک به دلیل عجله. همه چیز را حل و فصل کردن در شب, اگر چه.

تهویه مطبوع قطار در حال هیجان انگیز و جدید خوش آمدید جنبه به سفر راه آهن. ما تنها می خواهیم تکمیل تحقیقات و آزمایش های متعدد به دست آوردن همه چیز را در نقطه. راه آهن باید کار بر روی جمعیت جلوگیری از بسته شدن درب. می توانید قطار اجرا می شود در ساعات غیر اوج — حداقل در ابتدا?

علاوه بر انجام سفر باید جلوگیری شود. راه آهن نمی توانیم انجام مسافران و یا کسانی که با بلیط های کمتر فرقه. سیستم به برق وصل کردن این نقاط ضعف است. نه تنها این راه آهن را تا پایان از دست دادن درآمد, اما آن را نیز ناعادلانه به کسانی که پرداخت کرایه.

آزمایشی اجرا می شود و اولین روز انتظار می رود که سهم خود را از موانع. آن است که ما چگونه شناسایی اشتباهات و یادگیری آنها را اصلاح و وضعیت را به عنوان نزدیک به ایده آل به عنوان امکان پذیر است. مسافران باید احترام این سرویس جدید که از راه آهن تا برای آنها باز کرد. در اینجا این است که جدید مطبوع محلی. ما امیدواریم که آنها در حال جالبترین آنهایی که.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de