Rituparna Sengupta کمک به مردم در هند از سنگاپور در این مستند

Rituparna Sengupta کمک به مردم در هند از سنگاپور در این مستند – سرگرمی

انتشار: May 17, 2020, 14:40 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Rituparna Sengupta در حال حاضر در سنگاپور با خانواده اش زمانی که تمام جهان در حال مبارزه با COVID-19 همه گیر

Image source: PR

منبع تصویر: روابط عمومی

ملی بازیگر برنده جایزه Rituparna Sengupta در حال حاضر در سنگاپور با خانواده اش زمانی که تمام جهان در حال مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر. زمانی که مستند اعلام شد, او تصمیم به ماندن در سنگاپور و کمک به مردم در قابلیت های خود را.

در این زمان بحران, او از دست رفته او دولت کلکته که منجر به این ایده کمک به مردم در هند در ظرفیت خود را از طریق هر رسانه ممکن است. از طریق رسانه های اجتماعی خود را, او به طور مداوم بالا بردن سطح آگاهی در مورد بیماری کشنده ترغیب آنها برای گوش دادن به دستورات گذاشته شده توسط وزیر Mamata بانرجی و نخست وزیر نارندرا. در همان زمان او تا به حال به اهدا PM-مراقبت و, West Bengal سانتی متر امدادی بودجه.

او در سنگاپور اما قلب او نهفته در هند است. بنابراین هنگامی که تمام این کافی نیست برای او تصمیم گرفت برای کمک به سازمان های غیر دولتی به نام “کلکته تلاش جامعه’ در کلکته و نیز رسیدن به محروم بخش از جامعه و کمک به آنها با ملزومات از جمله مواد غذایی و بهداشت و کیت و غیره.

در حالی که صحبت کردن در مورد همان او می گوید: “من غرق به یک مربی کلکته تلاش جامعه برای تشویق و حمایت از ابتکارات در جهت کمک به افرادی که به آنها نیاز دارید و در نتیجه فراموش نهایت ما کمی برای نجات بشریت است. من اینجا دور از شهر من اما Sharmishta من مدیر و تیم را به کل کمپین با تعداد زیادی از مراقبت! با تشکر از شما برای همه حمایت و عشق است.”

در حالی که کشورهای در حال مستند و درک ماهیت سلامت روان در این دوره او همچنین اعلام کرد برای راه اندازی جدید کانال یوتیوب به خصوص برای تعامل با طرفداران خود را با شعر و آواز و بحث های جلسات رقص و بسیاری دیگر. او خواست طرفداران را به بچه های خود را درگیر در فعالیت های شادیه در طول این زمان بحران. بسته های بازیگر گفت که طبیعت بود و برای ما ارسال یک پیام را با کروناویروس همه گیر است و ما باید به مراقبت از طبیعت است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im