Ritesh Sidhwani ناراحت ادعاهای دروغین که خود را خواهرزاده دارای آزمایش مثبت برای Covid-19

Ritesh Sidhwani ناراحت ادعاهای دروغین که خود را خواهرزاده دارای آزمایش مثبت برای Covid-19 – سرگرمی

انتشار: May 22, 2020, 14:06 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Ritesh Sidhwani سهام یک پیام قوی به عنوان خواهر زاده خود را تست منفی برای Covid-19 و بیشتر اهمیت اطلاعات معتبر. پیدا کردن!

Ritesh Sidhwani with his family

Ritesh Sidhwani با خانواده اش

Ritesh Sidhwani یکی از مشهور ترین تولید کنندگان این صنعت بالیوود است که در تولید نمونه فیلم هایی مانند خندقها پسر Raees, Dil Chahta Hai Zindagi Na Milegi Dobara, به نام چند. در میان شیوع کروناویروس تولید کننده ابراز نارضایتی خود را بیش از یک WhatsApp رو به جلو است که خود در لندن-بازگشت زاده دارای آزمایش مثبت برای coronavirus که در واقع او نیست.

او به اشتراک گذاشته چگونه Whatsapp پیام ساده ترین منبع پخش خبر جعلی و چگونه خواهر زاده خود را ایمن از coronavirus را بترساند. تولید کننده را به خود Instagram و مشترک “شده اند کاملا منزجر با جلو در مورد خواهر زاده من بازگشت از لندن با داشتن آزمایش مثبت در #CoronaVirus تست! خبر بد برای #WhatsappMedicalCentre اما یک خبر بسیار خوب برای خانواده ما در واقع که گزارش منفی & I trust @mybmc گزارش خیلی بیشتر! @adityathackeray @uddhavthackeray و #AshutoshSalil”

واقعا فن آوری ساخته شده است زندگی ما ساده ترین زمانی که آن را می آید به اتصال عزیزان ما در خارج از کشور اما در طرف دیگر آن نیز می تواند به عنوان یک راه از پخش خبر جعلی به خصوص در زمانی که اطلاعات حساس ترین و مهم برای ایجاد وحشت است.

این هم اثبات چگونه ما نباید بر این باورند همه چیز می آید که راه ما. این بیماری همه گیر در حال حاضر خریداری جهان تقریبا به یک وقفه.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>