خرید رپورتاژ

Riteish Deshmukh به بازی Chhatrapati Shivaji در Nagraj Manjule را سه گانه – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Feb 19, 2020, 18:52 IST | ANI | بمبئی

Sairat مدیر Nagraj Manjule اعلام کرد که او خواهد بود و آوردن یک سه گانه بر توانا Chhatrapati بازیگران Riteish Deshmukh.

Riteish Deshmukh shared this photo on Instagram

Riteish Deshmukh مشترک این عکس در Instagram

به مناسبت Chhatrapati Shivaji Maharaj تولد و سالگرد Sairat مدیر Nagraj Manjule اعلام کرد که او خواهد بود و آوردن یک سه گانه بر توانا Chhatrapati بازیگران Riteish Deshmukh. Manjule در زمان به توییتر اعلام سه گانه که در آن او خواهد شد پیوستن به دست با آهنگساز موسیقی دو نفری آجی-Atul.

“این خواهد بود ایستاده در آستانه یک رویا امروز به مناسبت Shivaji Maharaj تولد. آن است که یک ماده از شادی بگویم که ما در حال آوردن Riteish Deshmukh همراه با آجی Atul برای یک سه گانه از Chhatrapati Shivaji ایم” Manjule در مراتی.

بیشتر گسترش خواسته های خود در این مناسبت او نوشت: “بسیاری از آرزوهای خود را به همه در سالگرد تولد او.” بعد Deshkmukh بیش از حد را بازتوییت کرد پست.

همراه با صدای جیر جیر Manjule همچنین یک ویدیو که توضیح بیشتر در مورد سه گانه و نشان داد که آن را به انتشار در سراسر هند در سال 2021.

Chhatrapati Shivaji شد جنگجو پادشاه متعلق به Maratha قبیله که شناخته شده است برای تست ممکن است از مغول در نیمه دوم از قرن 17th. وی در فوریه 19, 1630 در Shivneri فورت در پونا.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط daymanagement/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف(بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان