Rishi کاپور به بیرون درز ICU تصویری: ‘بیمارستان باید به یک سیاست تحمل صفر برای چنین اعمال’

Rishi کاپور به بیرون درز ICU تصویری: ‘بیمارستان باید به یک سیاست تحمل صفر برای چنین اعمال’ – سرگرمی

به روز شده: مارس 03, 2020, 14:42 IST | Hitlist تیم | بمبئی

چندین شهروندان را مورد سوال اخلاق کارکنان بیمارستان فرض کنید آنها به ضرب گلوله ویدئوها از آنجا که هیچ سوال از غیر خودی در میان مستند.

Rishi Kapoor

Rishi Kapoor

درز تصویری از Rishi کاپور در ICU است خشمگین بالیوود. صنعت عامیانه در نظر آن را نقض حریم خصوصی و را خواستار شد. خواننده و وزیر Baabul Supriyo این گزارش گفت: “بیمارستان باید به یک سیاست تحمل صفر برای چنین عمل می کند و شخص مورد نظر ممکن است اخراج برای خوب است.”

در واکنش به جمله ارسال ویدئو کلیپ و چندین مشهور از جمله Arjun Kapoor, Karan Wahi و مینی ماتور به نام خارج از بیمارستان برای کارکنان سهل انگاری. بدون اشاره خاص به بیرون درز تصویری, Arjun نوشت: “انتخاب نشده است به چیزی است که گاهی اوقات به عنوان مهم به عنوان اولین پست چیزی. تصاویر قدرت زیادی دارند تا مبادا فراموش کنیم.

“گاهی اوقات انسانیت و همدلی پیروز باید بیش از اینکه برای اولین بار به آغوش استفاده از حیله گر بدسم مواد ارائه شده به شما.”

بازیگر Karan Wahi اعتراف کرد که او بیش از حد ویدیو دیدم و تصمیم گرفت به آن را حذف کنید بلافاصله به جای به اشتراک گذاری آن را در میان دیگران به عنوان او آن را در بر داشت نگران کننده است. Karan گفت: “وجود دارد رو به جلو است که یک بخش یا پسر کسی از بیمارستان شات از Rishi کاپور در بیمارستان خود را درست قبل از او گذشت. من آن را دیدم. و فکر می کنم آن را نقض حریم خصوصی خود را. اگر شما آن را دریافت آن را حذف کنید به جای رو به جلو آن بیشتر است.”

وی افزود: “بازیگران نیز انسان است. لطفا فراموش نکنید به جلو و یا ارسال آنها را فقط به یکی از اولین. برخی از احترام است.”

بازیگر-لنگر مینی ماتور از مردم خواست “توقف انجامد”. او در توئیتر خود نوشت: “فقط در سراسر نفرت انگیز کاملا تهاجمی تصویری از Rishi آقا در واتساپ در بیمارستان در واقع با عنوان “آخرین تصویری از RK” بدیهی است که به ضرب گلوله توسط یک بیمارستان عضو هیات. من می دانم که بشریت در دریا در لحظه, اما می تواند ما را در توقف این کوردلی و نمی توان به این؟”

مینی نیز برچسب گذاشته شده توسط پلیس بمبئی را دقیق, اقدامات علیه مجرم. “اگر شما یک تصویری شبیه به این در هر گروه می تواند به شما لطفا اصرار دارند که این پایین ؟ ؟ ؟ می تواند به ما در جلوگیری از این نیابتی بیان goggling حتی زمانی که آنها indisposed و غافل? باید آن را قانونی جرم @MumbaiPolice و ملاقات با دقیقترین عمل” مینی اضافه شده است.

مدیریت آقا در HN تکیه بنیاد بیمارستان که در آن Rishi Kapoor نفس گذشته خود با صدور بیانیه ای در روز جمعه گفت: آنها را بررسی نشت و گردش ویدئوها شامل بازیگران مورتال.

یک Facebook پست در بیمارستان صفحه رسمی آمده است: “یک پیام از Sir H. N. تکیه بنیاد بیمارستان را مدیریت. #RespectForLife.

“آن را مورد توجه ما قرار است که یک ویدیو از یکی از بیماران ما در رویه در رسانه های دیجیتال سیستم عامل است. در Sir H. N. تکیه بنیاد بیمارستان, بیمار, محرمانه بودن و حفظ حریم خصوصی از اهمیت به ما و ما به شدت محکوم جمله اقدامات است. بیمارستان مدیریت در حال بررسی این حادثه و دقیق اقدام خواهد شد در برابر مجرمان.”

چندین شهروندان را مورد سوال اخلاق کارکنان بیمارستان فرض کنید آنها به ضرب گلوله ویدئوها از آنجا که هیچ سوال از غیر خودی در میان مستند.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im