Rishi Kapoor آخرین فیلم تهیه کننده در کار با او

Rishi Kapoor آخرین فیلم تهیه کننده در کار با او – سرگرمی

به روز شده: مارس 02, 2020, 07:12 IST | سرپرستان | بمبئی

تولید کننده عسل Trehan به یاد می آورد که Rishi Kapoor بیمار در عرض چند روز پس از شروع تیراندازی و او را با هواپیما به آمریکا برای درمان خود است.

Rishi Kapoor

Rishi Kapoor

در ژانویه 9, 2018, تولید کننده عسل Trehan همراه با پاریس مدیر Hitesh Bhatia رسیده که در محل اقامت Rishi Kapoor برای یک اسکریپت-روایت از آینده فیلم “Sharmaji Namkeen”. این افسانه بازیگر هیجان زده است در جلسه اسکریپت, او تصمیم می گیرد برای ثبت نام در این فیلم است.

“من که جوانی که به تماشای تحسین و دوست داشتنی Rishiji بر روی صفحه نمایش. وجود دارد چند فیلم که با من تماس های مورد علاقه من و ‘Chandni’ همیشه در صدر این فهرست است. پس از آن بود دلتنگی و هیجان نورد را به یکی وقتی که من رفت و, به روایت فیلم و بازیگران او در پروژه” به یاد می آورد, عسل, یکی از تهیه کنندگان این فیلم همراه با Farhan Akhtar و Ritesh Sidhwani در حالی که صحبت کردن به سرپرستان.

Trehan به یاد می آورد که کاپور بیمار در عرض چند روز پس از شروع تیراندازی و او را با هواپیما به آمریکا برای درمان خود است.

“ما متوقف فيلم و منتظر او را به عقب می آیند. او DNA فیلم و ما نمی توانیم تصور کنید هر کس دیگری به بازی Sharmaji. آنها در آنجا ماند و در تماس با او و او بسیار مشتاق به بازگشت و رسیدن به این مجموعه فیلم است. بنابراین به طور طبیعی زمانی که همه چیز شروع نورد انرژی خود را بالا و حرفه ای رانندگی شد به ما گفت:” تولید.

پس از کاپور به هند بازگشت و تیراندازی برنامه ریزی شده بود به سر در ژانویه 15 سال 2020 در دهلی نو. متاسفانه کاپور خود را از دست داد, خواهر, نوجوان بور, نوجوانی Nanda و در ژانویه 14 تا به حال به سفر به دهلی نو برای شرکت به خانواده او در میان بحران عاطفی.

نگه داشتن این وضعیت در ذهن تولید کنندگان تصمیم به برنامه ریزی مجدد تیراندازی.

“با این حال Rishiji گفت:” bakwas پوشیده از منطقه karo آنچه اتفاق افتاده است شخصی اما کار من است, حرفه ای است. من به همان اندازه مسئول برای هر دو. نشان می دهد باید در. این چیزی است که پدر من به من آموخت’. شما ببینید در چنین شرایطی که در آن او خود را از دست داده و خواهر او را فراموش نکنید بالا ارزش های حرفه ای که او آموخته و از راج کاپور ساب. Rishi آقا می دانست که مسئولیت این فیلم بر روی شانه خود را به عنوان او با بازی در نقش عنوان از فیلم است. او می دانست که واحد رنج می برند اگر ما توقف تیراندازی وجود می آید و روح خود را و انرژی برای تشویق ما گفت: “این نشان می دهد باید در mujhe زمان تماس bataao’,” Trehan به یاد می آورد.

به یاد مهربان طبیعت بازیگر افسانه او اضافه کرد: “در ژانویه 15 در دهلی نو بهار ما تماس بگیرید زمان بود 9 هستم. زمانی که من به این مجموعه حدود 8:45 am پیدا کنم او آماده است — و نه حتی نشستن در غرور خود را اما ایستاده وجود دارد در این مجموعه! او به من لبخند زد و گفت: ‘Tu تی شرت pehna hai thand nehi lagti? ژاکت kyun nahin pehna?’ که Rishi Kapoor برای شما. با محبت و مهربان نسبت به هر کس در اطراف او.”

“Sharmaji Namkeen” همچنین ویژگی های Juhi Chawla.

آیا او احساس فشار از این واقعیت است که این خواهد بود که شمارش به عنوان Rishi Kapoor آخرین فیلم ؟ “یک فیلم با Rishi Kapoor همیشه خاص. اما این یکی است “متاسفانه’ ویژه, و این است که چرا یک فیلم باید خاص باشد. Hitesh و من واقعا در قاب ذهن را به فکر کردن در مورد چگونه ما در پایان فیلم است. ما نیاز به زمان است. ما غمگین عمیقا غمگین” عسل امضا کردن.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im