Rishi کاپور: اصل ‘پسر شکلات’ در گذشت

Rishi کاپور: اصل ‘پسر شکلات’ در گذشت – سرگرمی

به روز شده: Apr 30, 2020, 23:20 IST | Mayank Shekhar | بمبئی

Rishi کاپور در زمان مرحله-خروج فقط به عنوان او می خواهم شیرجه بی پروا به هر جا گزیننده ترین مرحله از کار خود را!

Rishi Kapoor

Rishi Kapoor

بازیگر Rishi Kapoor درگذشت جوان در 67. اگر او می خواهم گذشت چند دهه بعد او را ام هنوز جوان مرده. و من به این معنی نیست که کلیشه در مورد ‘جوان در قلب و تمام. منظورم اینه که به معنای واقعی کلمه جوان در سر—که در آن می شمارد.

فکر می کنم او بین 25 تا 30 سال; تاپ. این تزریق به خود شخصیت است که گاه به گاه aliveness از اواخر جوانی—او پسر شما می تواند لرز در گوشه نوار با همه از طریق یک حزب به عنوان من چند بار. احساس خوش شانس.

همچنین او ضربه نی نی بی تاب مودی در مناسبت های غیر منطقی ، آسان نیست به دانستن و راه رفتن در اطراف و بدون مراقبت. همچنین او در نتیجه (ذهنی) یک دهه جوانتر به نظر من و تا آنجا به وجود آمد جزئی/معضل اخلاقی بیش از آنچه به او تماس بگیرید! او نمی مانند آقای کاپور (“Waddyathink هستم عمو یا چه؟”). Rishiji آن را قطع نمی کند. او ترجیح Rishi. من انجام شده با آقای کاپور.

در سلسله مراتب naam-karan (مراسم نامگذاری) در فرهنگ عامه راس هرم متعلق به فرد عمومی ومى پس از یک نام مستعار رایج, کوتاه, فرم یا لقب. این بسیار یک علامت افتخار آن را به عنوان نشان دهنده سطح آشنایی عمومی احساس می کند با یک شکل عمومی!

این کاهش در سراسر مشاغل است. آن است که بیشتر در فیلم ها—چه می شود که Shahenshah یا B برای آمیتا باچان; یا Baadshah, پادشاه, داستان عاشقانه, King Khan یا SRK برای Shah Rukh Khan. به شما می گوید چیزی در مورد تصویر خود را بیش از حد.

Rishi رفت و کوتاه, زیبا و دلفریب, کنیه, Chintu در Chintuji—تا ابد که پسر در هر رای هند برای اولین بار ‘شکلات قهرمان’ که عرضه به عنوان ملی برنده جایزه کودک-ستاره از راج کاپور magnum opus, Mera Naam Joker (MNJ; 1970). در واقع اگر شما مشاهده شده او را از نزدیک زمانی که او صحبت می کرد که با لبخند شیطان صفت—او هنوز هم به حال خوش چاق, چهره آن را کاملا آسان به پس او را به کمی راجو, besotted توسط معلم خود مریم (Simi Garewal) از MNJ.

پس از آن او در یک لیست اولین ها برای بالیوود که ممکن است برای شما رخ می دهد فورا اگر من آنها را به ذهن در اینجا. برای یک تا Rishi را برای اولین بار به عنوان بازیگر سرب در بابی (1973) او به من گفت بالیوود قهرمانان و قهرمانان استفاده می شود مردان و زنان—برگزاری کتاب و رفتن به کالج در 30s و 40s خود را! این درست است. Rishi 21 بود; او منجر بانو, Dimple Kapadia پس از که شخصیت این فیلم عنوان شد 16.

در حالی که بابی به هنگام تولد به یک سوپر-آمار عاشقانه جفت گودی ازدواج کردم و ترک فیلم در دسترس نباشد. این ناشی از یک مشکل عجیب و غریب برای Rishi. او از چپ به شنا در اطراف پیشرو بانوان استخر—Zeenat Aman, پروین بابی و غیره—که بطور قابل توجهی بزرگتر و در نتیجه نا مناسب به بازیگران خود را به عنوان معمولی رمانتیک منجر می شود. وجود دارد Neetu Singh, کاملا خود را کامل روی صفحه بهتر-نیم بعد خود را خارج از صفحه نمایش ، “اما پس از آن که چگونه بسیاری از فیلم می توانم انجام دهم ، پس از آن تا به حال به Neetu یا یک دختر جدید,” او گفت:.

نمی دانم اگر چنین مطلب مجاز است به کتاب گینس, Rishi برگزار شد با شکوه رکورد از معرفی 23 زن منجر خود را به عنوان بر روی صفحه نمایش شریک در فیلم است. و حتی که شماره او مطمئن بود در مورد. علاوه بر این که او خواست برای اضافه کردن حتی Alia Bhatt (دانش آموز از سال 2012), Taapsee Pannu (Chashme Buddoor; 2013), به این لیست, از آنجایی که آنها تا به حال عرضه در بالیوود با او اگر چه او نبود رهبری در این فیلم با.

او حتی به یاد داشته باشید همه کسانی که 23 قهرمانان او با او در تماس با هر یک از آنها ؟ “نمی دانم از کجا Kajal Kiran (همهمه Kisise کام Naheen; سال 1977) شما آناند (Barood; 1976), Bhavana Bhatt (Naya دوڑ; 1978)…” Gah! خواهد بوده است یک ایده عالی برای بر Rishi نشسته در مرکز به عنوان خوب Gopi احاطه شده توسط خود debuting پیشرو بانوان — التقاطی آرایه تقریبا انباشته مانند ساردین — به مناسبت 50 سال از اولین بازی خود را که می افتد در 28 سپتامبر سال 2020 است.

یک مارت است که واقعا چگونه فیلم کسب و کار/تجارت سنتي است درک خود را — تنظیم قیمت برای چه فروش و فروش-توسط-تاریخ برای چه چیزی نیست. این است که درست است برای ستاره ها به عنوان تصویر و یا ژانرهای مرتبط با آنها. در این معنا, Rishi اگر چه او دوست داشت به تماس خود را “فرد مناسب در زمان اشتباه” بود کاملا بدون وقفه 25 سال اجرا در فیلم — بین 1973 و در سال 1998 (به طور متوسط حدود پنج تا شش فیلم از یک سال) — که در زمان خود نیز یک رکورد از نوع: “عمر مفید یک قهرمان بود و سپس 20 سال; از 10 سال برای قهرمانان است.”

او گفت: دلیلی برای ترک فیلم نیز خود را. او فقط خسته شدم از ضرب المثلی رقص در اطراف درختان. هیچ چیز هیجان انگیز به نظر می رسید وجود داشته باشد در افق. و پس از یک روز خوب او گرد کردن چهار تا پنج تولید کنندگان او بدهکار پیشرفت و به سادگی آنها بازگشت پول خود را.

این زمانی است که Rishi 46 بود. Shammi Kapoor, Rishi عمو و منی آواز-رقص ستاره از نسل او بیش از بازنشسته شده بود در 37. آمیتا باچان, Rishi را معاصر چپ فیلم (برای بازگشت تنها بعدا) در 40. البته هیچ یک از این محدودیت سنی/قوانین بازنشستگی ماده دیگر. Shah Rukh Khan, 54, در حال حاضر گرفته شده از یک استراحت را مجددا او منجر مرد حرفه ای است.

توجه داشته باشید: من ذکر Shahenshah و پادشاه یا پادشاه, داستان عاشقانه, دوباره! دلیل این است که در پانتئون Bollywood stars, Rishi دیدم خودش ساندویچ بین دو: “من باید وارد کردهاید فیلم در ’90s,” او گفت:. سال Rishi را برای اولین بار سال 1973 نیز زمانی که Prakash Mehra را Zanjeer اعلام آمیتا باچان به عنوان “عصبانی مرد جوان’— همزمان با کشتار که گل و بلبل فاز Rajesh Khanna عاشقانه; و به آرامی سیخ زنی در باد این عاشقانه, Rishi Kapoor از آمدن به تمام پتانسیل شکوه شکوفه.

در دفتر جعبه, Rishi در بسیاری از زمینه ها بوده ام Rajesh Khanna جانشین طبیعی. از نظر یک زن فن-پس او مرتب کردن بر اساس در حال حاضر با انبوهی از زنان خود حساب, گرفتن لباس های خود را به طوری که او می تواند تولدش خود را در بند! و ویژه ‘بابی اتوبوس’ همسان با تئاتر زمان پیمودن بین پنجاب Faridabad (و چه پس از آن) گورگان تا مردم از دور خارج شهرها می تواند گرفتن اولین فیلم.

به جز فاز است که به دنبال به خصوص در ’80s که پر بود از, به عنوان او آن را قرار داده,”, B, C, centre, maar-peet; Lahu Ke Khoon [هر دو معنی خون] نوع فیلم و برخی از پوست-نشان می دهد. این محیط mahaul شد تنها برای عمل است.” Rishi از سوی دیگر شده بود و به اندازه کافی امن در مردانگی خود را برای رفتن بکشید با Rafoo Chakkar (1975). یک چنین “کاملا wahiyaat (پیش فرض)” او به من گفت در مورد نام گرفت Hawalaat (1987) که در آن او ستاره دار در کنار ‘, اقدام, انواع, Mithun Chakraborty و Shatrughan Sinha. او البته “گیتار و dafli بازی نوع.” هنگامی که آن را به ترویج این فیلم تهیه کننده از او پرسید “برای مطرح کردن با یک chaku (چاقو)” به صورت پوستر به منظور جلب مخاطبان!

آن است که در این زمینه است که یکی برای ثبت نام در این واقعیت است که Subhash Ghai را ترقه موسیقی Karz (1980) تا به حال چهار در جعبه ، Ghai به تازگی فروخته شده خود را بازسازی حقوق برای Rs. 3 کرور که در مجموع او می خواهم و نه حتی نزدیک به اصلی. نیز, Rishi را تینا Munim, Poonam Dhillon, Rakhee Gulzar, co-starrer, Yeh Vaada Raha (1982) بر اساس دانیل استیل رمان وعده نشان داد هیچ وعده یا نه. نه Zehreela Insaan (1974). نه رامش Saagar (1985) کاملا Sholay!

فوق صرفا یک لیست پخش Spotify در من برای شما و پس از شما را از طریق با همهمه Kisise کام Naheen medley شما چک کردن باز ریف Karz را Ek حسینه خواستند این عنوان آهنگ از Yeh Vaada Raha و بهترین RD Burman شماره ای Hansini از Zehreela Insaan یا O’ ماریا از Saagar. این موسیقی متن شده است در اطراف ما در تمام طول. پست Rajesh Khanna RD مسلما مساوی Rishi بر روی صفحه نمایش. RD بسیار زنده است. بنابراین خواهد Rishi. موسیقی است که متوسط که از طریق آن فیلم هندی زنده ماندن در مکان حافظه است.

تنها مناسب انجمن فیلم aesthete خواهد بود قادر به بگویید که چگونه Rishi بود منحصر به فرد با استعداد در لب همگام سازی کاملا خود یک آهنگ قبل از دوربین. آن را به نام آهنگ-بازیگری—استعداد است که بدون استفاده از هر فیلم دیگری فرهنگ. اولین بار, Rishi خواسته شده بود برای انجام یک آهنگ (اصلی shayar toh nahin, از بابی) او به یاد می آورد, پدرش, راج کاپور, اجازه او هیچ طراح رقص. منطق بودن طراح رقص او را از مراحل است که ستارگان دیگر در حال حاضر انجام شده است. او به طور خودکار می تواند نسبت به آنها!

حتی به عنوان یک بازیگر می توان استدلال کرد Rishi نگاه و رفتار هیچ کس دیگری—از وقت خود را یا از نسل قبل است. اجازه دهید به تنهایی دیگر Kapoors. هیچ یک از آنها به نظر می رسید مانند سایه از هر یک از دیگر — کنده کاری سوله های خود را — در حالی که مطرح شدن زیر درخت انجیر هندی از Prithviraj کامل-زمان تئاتر و بعد سینما-استودیو بازیگر که شروع به چهار نسل میراث که Rishi شد یک افتخار و آگاه اولاد.

بر خلاف ادراک — عمدتا به دلیل بسیاری را وادار به گرفتن یک شات در ستارگی در وهله اول — ترین سوپراستار-بچه ها را ندارد, آن را در فیلم. مقایسه آنها را انجام دهد ، آنچه از هم جدا Rishi از پدرش راج برای یک فقدان بودن — یک کلمه او با استفاده از خود — “تلطیف” بازیگر.

که توسط آن شما معنی خاصی تیک رفتار یا andaaz آن را به عنوان شد که فورا مشخص می گویند دیلیپ کومار راج کاپور, Dev آناند و دیگران. Rishi ندارد که. و این چیزی است که ساخته شده خود را بازگشت به “شخصیت محور” و یا بیشتر واقع بینانه فیلم ها, در یک مرحله بزرگتر به راحتی امکان پذیر است. که نیست در مورد دیگران قبل از او. این lightheartedness از فیلم های خود را که او ارائه underrated بازیگر—به سختی تا کنون جدی گرفته توسط انتقادی استقرار; چیزی که زحمت او بسیار است. او به من گفت کمدین, Johnny Lever تا به حال استخوان به انتخاب با او است. Rishi تنها ستاره که می شده است در اطراف برای مدتی طولانی است که اهرم نمی تواند پیدا کردن یک راه به تقلید روی صحنه! نمایشگاه نقطه.

در سال 2017, من تا به حال افتخار به میزبان Rishi اولین (و هنوز تنها) گذشته نگر از فیلم در Jagran جشنواره فیلم. از یک فیلم شناسی بیش از 150 نفر از ما تا به حال به را انتخاب کنید پنج. این غیر ممکن بود. رفتن به جلو و عقب با پیشنهادات خود را ما را نگه داشته و گسترش ظرفیت. تا زمانی که ما به نقطه ای رسیده است که ما دیگر نمی تواند به جای بیش از هشت فیلم. و با این حال چگونه می تواند MNJ بود ، ما تصمیم به بازی هشت و نیم فیلم در تمام—نیم متشکل Rishi بخش از سه بخش MNJ!

به نمایشگاه یک هنرمند/سرگرم کننده را درک خود باید در هسته خود فن-پایه. و برای این لحظه نمی مراقبت از آنچه Rishi Kapoor سنگهای شما پیدا کردم — اجازه دهید آن را در مورد طلا و جواهر مهمتر است. به گفته وی علاوه بر Karz و بابی, Rishi بزرگترین آثار بودند—Habib Faisal را فراموش Dooni Char (2010), راج کاپور Prem Rog (1982), Karan Malhotra Agneepath (2012), Shakun Batra کاپور & Sons (2016), Manmohan Desai را Amar Akbar Anthony (1977) و یاش چوپرا Chandni (1989).

متوجه خود نهفته تعصب نسبت به بیشتر های اخیر منتشر شده است. شما می توانید سنج فاز او با بهره گیری از ترین — قرار دادن بازیگری خود را لغو احکام صادره ی بر روی صفحه نمایش. به نظر نمی رسد به عنوان اگر سرنوشت مرگباری بود مورد حمله یک مرد که جوان یا پیر — فقط کسی که با چنین شور و نشاط و مزه برای زندگی است که او به دنبال افزایش می یابد. که چه لطمه می زند به مراتب بیشتر است. Rishi حال مبارزه لوسمی برای دو سال.

دلیل خود را برای بازگشت به فیلم او به من گفت که بود عاشقان tiff از انواع که او می خواهم تا به حال با خود فیلمساز دوستان Rakesh Roshan, که می خواهم خراشیده نفس خود را با برخی از سست بحث در مورد کار خود را (و یا فقدان آن). این انتظار عاطفی Rishi استدلال که او بازنشسته شده بود از ستارگی بله اما نه از بازیگری است. او تصمیم گرفت به مرحله باز گشت — همچنین برای اثبات یک نقطه به نقطه روشن که همراه با Jeetendra, Prem Chopra و Campion شاگردی مدیر Rahul Rawail بودند شناخته شده به دوستان نزدیک خود را.

اساسا Rishi Kapoor مشاهده کردم از خصوصی سه ماهه بود هیچ متفاوت از Rishi Kapoor یک تجربه از یک فاصله ، آنچه شما را دیدم آنچه به شما کردم. هیچ گونه برنامه مانند. این اغلب cofounded سیاسی coteries در رسانه های اجتماعی با بسیاری از توییت خود رانندگی ترافیک به سمت راست و سپس swerving به راحتی به سمت چپ-لیبرال به عنوان آنها می گویند!

حدس می زنم اگر شما زندگی می کردند زندگی بزرگسالی خود را به طور کامل در مکان عمومی, چشم, شما هم همیشه آن را جعلی و یا فقط مراقبت توقف فراتر از یک نقطه است. البته او در عین حال اجتماعی به خوبی متصل, بزرگسال, بزرگسالان طرف به او با چشم غیر روحانی از زمین. اما در بیشتر قسمت ها به نظر می رسید, Rishi نگه داشته است.

با شخصی تکذیبنامهها او تا به حال هیچ تردیدی در اعتراف به جهان او می خواهم frickin’ خرید فیلم فیر جایزه برای بابی! او نوشت: آن را در کتاب خود توضیح داده شده و بیشتر در یک مصاحبه با من قبل از مخاطبان زنده است. آنچه هستید شما میخوام شرم او ؟

به عنوان یک ستاره بالیوود او فکر نمی کنم دو بار قبل از مست-شماره گیری من نیمه شب گذشته با اشاره به چگونه من تا به حال مورب نسبت پسرش رانبیر عملکرد راک استار (2011) به آمیتا باچان, Aamir Khan, Hrithik Roshan — “Abey بتا toh mera hai!” درست است.

او می تواند کودکانه هیجان زده حتی در مورد پوشیدن یک نماینده-نشان در جشنواره داده شده است که او گفت: جای تعجب (برای من) او هرگز به طور رسمی دعوت به قبل. اما پس از آن دوباره با وجود اولین و تنها گذشته نگر برگزار می شود در سراسر 16 شهرستانها بیش از سه ماه او می تواند به قید وثیقه یک روز قبل از همه مهم مراسم اختتامیه برای گفتگو قبل از بسته بندی شده ،

چرا ؟ او موضوع را با یک کاملا تصادفی کارتون منتشر شده در اواسط روز در مورد آتش سوزی در RK استودیو. بدون شما نمی تواند کنسول او. فقط نمی تواند. که Rishi. دوستان او می گویند همین است. هر کس او را دوست داشتم فقط راه او بود هر چند. موفق باشید خدا. و با تشکر از شما آقای کاپور.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Nakite ÇevirmeVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesbuy stripe accountcryptomagdailytokenewstheinvestmentmetaversefinancepopulartokenglobalfinanceicryptotokennewspapertopcoinsnewsinstagram takipçi satin alkepenk servisi1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort